Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom előző családjának...

Párom előző családjának segítése mennyire jogos?

Figyelt kérdés
4 éve elek együtt a párommal. Van egy 24 éves fia aki az anyjával él kettesben. A párom velem él de itt-ott besegít a régi családnak is. Például közösen vágnak disznót - ugy értve hogy elhívták apucit is segiteni, vagy a hazukon dolgozik amit épp kell. Én oda nem mehetek. Engem meg sem kérdez a párom h ez nekem h esik, mert ugye ilyenkor azért jó pár órát újra együtt a régi kis család. Ha meg mondom h nekem ez fáj akkor csak olaj a tűzre nála csak jo nagy veszekedes lett belőle. Nem tudom mi lenne a megoldás. Páromnak könnyű mert nekem nincs exem akihez visszajárhatnék h megtudja milyen érzés
2019. nov. 28. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Mar meg is valaszoltad. 24 evet egyutt voltak, ti pedig csak 4 evet. Ne nyafogj, ha nem tetszik keress szuzet.
2019. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Annak a kapcsolatnak anno valamiért vége lett. Ha akkor nem tudták megoldani, nem hiszem, hogy majd egy disznóvágáson fogják. Miért sajnálod tőlük az együtt töltött időt? Mit féltékenykedsz? Veled él, veled van, nem? Ha így folytatod előbb utóbb lapátra kerülsz. És akkor neked is lesz exed...... Ebben a szituban sosem lesz igazad. Ha nem tudsz ezzel együtt élni, jobb ha szakítasz.
2019. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Nos, ha neked az nem elég, hogy azzal a nővel szakított, és téged választott, akkor sajnos bele fogsz gebedni a féltékenységbe. Esetleg a pasi megunja, és elhagy. Nem, nem érte, hanem egy friss punciért, annak sokkal nagyobb az esélye ugyanis.
2019. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Mért ne segíthetne a gyerekének? Tőle nem vállt el. Az egy dolog, hogy még az anyjával lakik. De lehet az exxel is normális kapcsolatban maradni.
2019. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Ez természetes, legalábbis annak kellene lennie 20+ évet éltek együtt, ott a fia. Te egy csomagot kaptál, amit el kell fogadnod, mindenkinek van múltja, gondolom nagyon fiatal vagy, az elején kellett volna gondolkodnod rajta, hogy mennyire tudod ezt majd feldolgozni.
2019. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Az összes eddigi válaszolóval szemben én megértem a kérdezőt.

Nem a 24 éves fiú vág disznót, nem a fiú házát kell javítani.

Véleményem szerint a fiának segítsen, de a volt feleségének visszás segíteni.

Majd ha a fia saját lakásban lakik, saját háztartást vezet, ott van helye a segítésnek. Még akár úgy is, hogy az apa és az anya (exfeleség) is együtt ott vannak, mert mindegyikükre szükség van. De ez nem ugyanaz, mint az exfeleség házát javítani, az exfeleség háztartásában segíteni.


És különösen úgy visszás ez, hogy a kérdező meg oda sem mehet. Mert azért enyhébb lenne a helyzet, hogy ha a kérdezőt is hívnának ilyenkor.

Kérdező, én a helyedben elmondanám, hogy nekem más elképzeléseim vannak erről. Nekem ez nem férne bele, és befejezném a kapcsolatot.


46F vagyok, ha ez számít.

2019. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Hogyha nem tisztel annyira, hogy figyelembe vegye az erzeseidet, akkor hagyd ott. Ha maradsz, sajat magadat sem tiszteled. Tudom, a szerelem vak, de ez az ember nem szeret teged. Veled lenni szeret.
2019. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Én is megértem a kérdezőt... hiszen másabb pofája lenne a dolognak, ha a kérdező is odamehetne
2019. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Volt egy tanárom anno, elvált a férjétől, de jó viszonyban maradtak, közös gyerek születésnapján kapott virágot az exférjtől, mert ugye ha ő nem lenne, akkor a fiuk sem... azóta is segítik egymást, pedig mindkettőnek van új párkapcsolata ( anyukám is tanár, együtt dolgoztak, onnan tudom a részleteket)....
2019. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
Én is megértem a kérdezőt, de azért nem gondolnám, hogy egy 50 éves szanaszét unt csatakancával akarná őt megcsalni a párja.
2019. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!