Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok a párom...

Ti mit szólnátok a párom testvérének viselkedéséhez?

Figyelt kérdés

A párom bátyjánál lesz valami családi esemény a gyerekeivel kapcsolatosan, amire én nem lettem meghívva. Mikor felhívta a páromat, hallottam, hogy mondta, hogy gyertek el ketten anyával... A pàrom rákérdezett konkrétan, hogy vigyen-e engem is, erre mondott valami hülye indokot, hogy a gyerekeknek nem jò, ha túl sokan vannak körülöttük, mert olyankor mindig rosszak.

Régebben volt az édesanyjukkal konfliktusom, és amennyire tudom, az anyós mindig a másik fiához ment rólam panaszkodni, szerintem ez lehet az oka, hogy így áll hozzám. Egy ideig külön voltunk a párommal, az ok az volt, hogy az anyukája nálunk lakott az egy szobás albérletben és én ezt nem bírtam elviselni. Többször megemlìtettem, hogy miért nem lakik a másik fiánál, ahol több hely van.

Egyébként engem konkrétan nem zavar, hogy engem nem hív, de attól tartok, hogy a párommal ez köztünk megint gond lenne, hogy nem úgy jövök ki a családdal, és végül én lennék a hibás...


2019. nov. 30. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha a családtagoknál és az anyósnál nem vagy népszerű, konfliktusaitok is voltak, külön is voltatok emiatt, akkor evidens, hogy nem hívnak meg, te sem hívnád őket.

A pároddal rendezd, hogy erről mit gondol és utána válassz:

- szeretitek e kölcsönösen egymást annyira, hogy egy olyan családban maradj, ahol utálnak

- továbblépsz

2019. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Állatkert.
2019. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
57%
Ez az egész amit írtál elmebaj.
2019. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem érdemes lenne megbeszélned a pároddal, hogy ő mit gondol erről a dologról, s ha úgy véled, talán anyóssal sem ártana leülni. Nagyon ismerős a szituáció, mi is hasonlóan vagyunk az én anyósommal, de nálunk annyi a különbség, hogy a vőlegényem is úgy áll hozzá, ahogy anyuka hozzánk. Ő tipikusan az az ember, aki mindig éppen azt szidja, aki nincs itt, tavaly az egyik fia és a sógornőm volt porondon, idén mi. Hamarosan megszületik a kisbabánk, de én egy hónapja nem találkoztam vele, mert legutóbb annyira sikerült felbosszantania a kétszínű viselkedésével, hogy úgy döntöttem inkább nem megyek. Nem hiányzik nekünk a stressz. Mostanában az a kedvenc szokása, hogy a gyerekei között is különbséget tesz, pedig azt elfelejti, hogy a bajban kik álltak mellette és kik nem húzták le.. A karácsonytól egy kicsit tartok, mert nem tudom lesznek-e tervei, de egy elbeszélgetésen én is elgondolkoztam. Nektek sem lenne butaság megpróbálni. :)
2019. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Neked is igazad van, de nekik is. Megértem őket, hogy nem akarnak elhívni valakit, akit nem kedvelnek, és megértelek téged, hogy nagyon rosszul esik az, hogy ki vagy zárva a család életéből. Azonban úgy gondolom, hogy egy olyan férfi nem a "párod", aki nem áll ki melletted, és nem utasít vissza egy olyan meghívást, aminél egyértelműen kikötötték, hogy a választottját ne hozza magával. Bár nem is valami egészséges kapcsolat ez, már bocsi... mivel látszólag hárman vagytok benne. Te, ő, meg az anyós.
2019. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!