Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a bátyám? Megeri...

Normális a bátyám? Megeri ennyit dolgozni a családert?

Figyelt kérdés

Minden nap 14 órát dolgozik. Szombat vasárnap is megy, akkor csak 8 órát.

Azt mondja mindent meg akar adni a feleségenek és a gyerekeinek.

De bele döglik. Hulla fáradt. Az asszony meg otthon a 2 éves gyerekkel.


2019. nov. 30. 13:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Ha nekik igy jó,akkor nem tudsz mit tenni.Amugy értem az aggodalmadat, mert nekem is van ilyen problémám.
2019. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
55%
A családban betöltök szerepeknél és feladatoknál nincs olyan, hogy nem normális. Gondolom ők így egyeztek meg. Anya neveli a gyereket, viszi a háztartást, apa meg keresi a pénzt. Nekik ez a normális, máshol meg dolgozik mind a két szülő.
2019. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Az én bátyám 43 éves vállalkozó, gyereke nincs, és mégis ennyit dolgozik. Még ha van szabadideje futóversenyre is jár. Triatlonozik is.
2019. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
1 év múlva a felesége is megy dolgozni, de addig a tesóm kibukik a rengeteg munkától.
2019. nov. 30. 13:10
 5/36 anonim ***** válasza:
79%
Tesóm dettó... :( Annyit tehetsz, hogy felhívod a figyelmét rá újra és újra, hogy nem normális az értékrendje, mert ezzel a hozzáállással pont a legfontosabbat veszi el a gyerekeitől meg a feleségétől: az apjukat/férjét. És saját magától is elveszi a családját, mert úgy nőnek fel a gyerekek, hogy alig látja őket - és akkor meg egyáltalán mi értelme volt gyerekeket vállalni, ha úgyse akar velük együtt lenni sose? Ha fontosabbnak tartja a családját, mint a pénzt, akkor ne válassza még hétvégén is folyton csak a pénzt: válassza a családját. Stb. Rövid távon falra hányt borsó, tudom, de hátha egyszer mégis lesz foganatja...
2019. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
53%
Az is lehet, hogy nem szeret otthon lenni, netán van szeretője is ill. másik családja.
2019. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%
Én öcsém is ezt csinálta, volt is gyönyörű ház, két autó, felesége úgy járt mint egy díva, több tízezres ruhák, táskák, nyaralni járt, míg öcsém éjjel nappal dolgozott. Addig-addig ment ez így, míg egyszer csak jól bepasizott, és el is váltak. :(
2019. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Tényleg a munka helyen van, szerintem nincs másik nő a képben. Néha beugrok hozzá, mindig ott van.
2019. nov. 30. 13:34
 9/36 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy megéri -e, azt neki kell tudni! Lehet, hogy ennyi munkával épp, hogy a megélhetést fedezni tudja, de akkor olcsón dolgozik. Fontos lenne tudni, hogy mik az igények!
2019. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
54%
Vagy már annyira sz@r a helyzet otthon, hogy haza se jár, ha nem muszáj.
2019. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!