Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem testvére ránk költözö...

A férjem testvére ránk költözött. Büdös igénytelen?

Figyelt kérdés
A férjem testvére lassan 1 éve velünk lakik dolgozik ,de egyedül nem bír albérletet fent tartani .De retentő igénytelen soha 1 év alatt tisztán nem feküdt az ágyba haza jön a munkából és lefekszik és reggel mikor kell megfürdik de olya büdös az egész lakás tőle csöves szaga van,hiába fürdik utána is büdös.Egy hónapig alszik egy pizsomába, nem mos ,nem mosogat maga után ha főzök emeli a fedőt tálal magának és csonttal együt teszi a mosogatóba.A férjem nem akarja kiteni és én már unom a bűzt hányingerem van bele köpköd a csapba a wcbe a kádba fuja az orrat van rajtam pluszban egy 1 hónapos baba meg egy 20 honapos .A férjem meg nem tenné ki a világ összes penzért .
2019. dec. 2. 12:45
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja es en nem mosok rá nem szólok hozza nem köszönök neki megis bele eszik a föztömbe úgy hogy megse kínálom.
2019. dec. 2. 12:49
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Leülteted a férjedet és közlöd vele: vagy a testvéred költözik, Pisti, vagy én, de ebből életem van.
2019. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Fogod a gyerekeket, és elköltözöl. Tudod, ki élne egy fedél alatt egy ilyennel. A végén elkapnak valamit a gyerekek.
2019. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Sajnos meg vagyok lőve anyámékhoz nem szivesen mennék a ház pedig a ferjemé azért is ilyen bátor és érzi magát otthonosan.Amúgy nagyon szeretnék mar elnenni innen
2019. dec. 2. 13:02
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Senki nem mondta, hoyg anyádhoz költözz (egy felnött, férjezett, gyerekes nö ne az anyjához akarjon menni), hanem keress külön lakást.

A férjed meg fizetheti a gyerektartást, az segít elindulni. (Meg természetesen el kell menned dolgozni!)

2019. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Egy 1 hónapos baba mellet dolgozni el is mennék de így hogy ?
2019. dec. 2. 13:15
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván nem tudsz hová menni.


Vedd kezedbe az irányítást.

Szólj rá este, hogy menjen el fürödni.

Minden hétvégen húzza le az ágyneműt.

Mutasd meg neki hogy működik a mosógép ,meghogy el is inditsa.

Szólj rá ha eszik a kajabol, hogy tányért mosogassa el.


Így csak örül ennek a szitunak hogy ignorálod. Nem szólsz bele semmibe, azt csinál amit akar.

2019. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Tehát úgy vállaltál gyereket, higy a fickó már a nyakazókon élt. Okos.
2019. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

Öszintén szólva ezt az 1 hónapos babát sem értem, a férjed testvére egy éve veletek él, neked kezdettöl nem tetszik, akkor iért vállaltál be még egy gyereket?

Másrészt egy gyereket 5 hetesen már be lehet adni bölcsödébe, ha szükséges,

2019. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem is köszöntök, te eleve utálod minden rezdülését.

A férjeddel kellene megbeszélned, hogy szóljon neki, ha valóban büdös használjon izzadság gátlót, ne egyen bele az ételetekbe, mosson hetente, mosogasson maga után. Ezek a normál együtt élés szabályai, ha nem megy magától, akkor figyelmeztetni kell!

2019. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!