Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem apának odaadni az...

Nem merem apának odaadni az ajándékát?

Figyelt kérdés

Vettem egy kávéfőzőt mert eddig az instant változatot fogyasztottunk, ami kevésbé minőségi, egészségtelen, en pedig igy nem is iszok, akkor se ha kívánom, apa nevnapjara vettem egy 15 ezer forintosat, de attól félek, hogy le fog szidni, hogy ilyenre költom a pénzem, vagy egyaltalan nem tetszik neki az ötlet... Mar azon gondolkoztam hogy vissza küldöm, vagy eladom valakinek, mert szerintem nagyon hatagudna érte

17L


2019. dec. 3. 11:20
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Még az az opció van, hogy karácsonyra oda adom neki, és bocsi, maga a kérdés lenyegeben lemaradt, mit csinaljak a kávéfőzővel?
2019. dec. 3. 11:22
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Én is vettem már drága (relatíve, ez kávéfőzőből még tök jó ár) ajándékot Anyumnak. Nem haragudott, meghatódott, csak annyit mondott, legközelebb nem kell fél fizumat rákölteni. Szerintem a te Apud se fog haragudni. Add neki karácsonyra, akkor jobban elfogadják a drágább holmikat is, mint névnapra.
2019. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

Te is fogsz inni a kávéból, úgyhogy ez mindenkinek jó. Nem olyan, mintha egy személyes ajándék lenne nagyon drága.

Persze kérdés az is, miből vetted :)

2019. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves válaszokat!

A fizetésembol, félretett pénzből vásároltam

2019. dec. 3. 11:33
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Add csak oda nyugodtan, nagyon rendes lány vagy, hogy már fizud is van.
2019. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
21%
Most apadnak vetted, vagy magadnak? Mert úgy tűnik, magadnak vetted, neked nem tetszik az instant kávé. Amúgy abból is létezik minőségi és semmivel sem kevésbé egészségtelen mint a sima kávé.
2019. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Azert az instant kávét ittuk eddig, mert nem volt apának pénze főzore.. Apa se szereti az instant kavet, de megissza...

Eleg buta vagy, ha azt hiszed egészséges az instant.. Nagyon sok adalék anyag van benne, kb 7-10% valódi kávé tartalommal,

Ez tény, nem kérdés, nem akarok ebből vitát, Én tudom miről beszélek 🙂

2019. dec. 3. 12:25
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nagyon jó ajándék :)


Tuti nem fog haragudni.

2019. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Az instant kávé egyáltalán nem rossz. (na nem a 3 in 1, hanem a granulátum)

Liofilizációval készül, tehát a kész kávét alacsony hőmérsékleten kiszárítják. Nyilván van benne adalék, de az sem az ördögtől való.

Az ajándékod nagyon kedves, de ha kapszulás kávéfőző, akkor rosszul fog elsülni, mivel maga a kapszula nagyon drága. (azt hiszem én 3-4x többet fizetnék érte havonta, mint a granulátumért.) Van persze újratölthető kapszula is, de azzal meg az idő megy el, pepecselős.

Ha sima kávéfőző (pl a régi szarvasi), akkor annak nagyon fog örülni. Ha pedig automata kávéfőző, akkor én örülnék annak, ha megmondanád hol vettél annyiért. :)

2019. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
48%
Draga csillagocska, buta vagy te. Az instant kávé konkrétan kávé, lefőzve, , majd fagyasztva szárítva. Adalék anyag benne nulla, csupán kávéból áll, semmi máshol. Kivételét képez a 3 az egyben és hasonlók.
2019. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!