Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom miert ilyen?

A sógorom miert ilyen?

Figyelt kérdés
Eleinte mikor a baratommal osze jottunk (akkor ismertem meg a sogorom is) nagyon mogorva volt velem,mikor nem latta senki persze,maskor meg kedveskedett ha ott voltak....De beszolt,ram morrogott,meg ilyenek...most meg mintha kicsereltek volna...elkezdett kedveskedni,ajandekokat is kaptam tole,multkor bekellett menjek a varosba es bevitt...amiben az volt a tok fura h egybol futott,tusolt es oltozott szo nelkul...nekem ez olyan furcsa...miert csinalja?
2019. dec. 5. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Lehet kiismert.

Gondolom először valamiért nem voltál neki szimpatikus, de kiismert és eloszlottak az előítéletek.

Anno én sem szerettem a sogoromat, aztán mikor már hajlandó voltam nyitni felé, sokszor jobban kijovok vele mint a saját testveremmel :)

2019. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Persze, lehet az is amit #1 irt, de az is, hogy szeretne "meghoditani".
2019. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Te most azt akarod kicsikarni belőlünk, hogy tuti akar tőled valamit? Szerintem inkább te akarsz tőle
2019. dec. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a "sógorod", hanem a jelenlegi barátod testvére. Nyilván olyan válaszokat vársz, hogy bejössz neki és ezért kedves hozzád.
2019. dec. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!