Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nevet azon mindenki, ha...

Miert nevet azon mindenki, ha apam azt mondja, hogy verni fog engem?

Figyelt kérdés

Nem ertem miert van ez. Ha egy csaladi ebeden ulunk vagy ha lenyegeben idegenek kozott vagyunk, kevesbe ismert emberek koreben, mindenki csak nevet rajta. Pedig nem vicceskedve mondja, bar ezt ugy nem is igen lehet.

Ezt, es hasonlo megjegyzesek sokasagat kell hallgatnom igazabol barhol, barmikor, de meg egyszer sem tortent az, hogy raszoltak volna apamra vagy csak furan neztek volna ra. Miert van ez?

Alapjaraton egy jofej, vicces ember latszatat kelti, no de akkor mar el lehet siklani az ilyen kijelentesek felett?


2019. dec. 7. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert amúgy megszokott verni?
2019. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eddig nem vert meg, multkor ram utott egyet.
2019. dec. 7. 14:51
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha egyébként "jófej, vicces ember", akkor nyilván csak viccnek szánja amit mond, és viccnek is veszik akik hallják, ezért nevetnek rajta.
2019. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem viccnek szanja
2019. dec. 7. 15:54
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez marhára nem vicces. Ha ilyen eszébe jut egy szülőnek, az rég rossz.
2019. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Szal nem viccnek szanja, de amugy nem ver. Ennyire unatkoznak a mai fiatalok?
2019. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mondd mar meg, hogy ez hogy lenne vicc?:DD

Ennyire gyokerek a ma idosei?

2019. dec. 7. 16:31
 8/13 Metionin ***** válasza:
Lehet kínjukban röhögnek.
2019. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem vágj vissza. Ha apád társaságban felhozza ezt, halál nyugodtan mondd: akkor én meg feljelentelek családon belüli eröszakért - hordozd végig a tekinteted a nevető embereken, és mondd: remélem, eljöttök majd a rendőrségre tanúskodni. Meg fog fagyni a levegő, meglátod, reméljük apád is észreveszimagát.
2019. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan idéznéd, hogy mit szokott mondani?
2019. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!