Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt szemét sógor vagyok?

Emiatt szemét sógor vagyok?

Figyelt kérdés
Használtautó kereskedéssel foglalkozom, többnyire Németországból, és Belgiumból hozok trailerrel autókat. Általában két autót hozok egyszerre, de előfordúlt már, hogy csak egyet sikerült találni. A sógorom megkért, hogy egy alkalommal, mikor csak egy autót fogok hozni, akkor hozzak el neki is egyet saját célra. Utolsó alkalommal jött velem, mikor csak egy autót vettem, és szerette volna, ha még csinálunk egy 800 kilóméteres kitérőt, hogy elhozzunk neki is egy autót. Mondom, hogy oké, de a 800kilómeterre akkor legalább az üzemanyagot fizesse ki, ami 35ezer Ft. Emiatt felháborodott, és sóhernák titulált, amiért pénzt kérek egy aprócska szivességért. Ezekután annyira összeveszünk, hogy már nem is volt hajlandó velem hazajönni németországból, és egy autópálya benzinkútnál kiszált. Ígyhát egyedül jöttem haza, és majd másnap apósom ment érte hazahozni. Most mindenki neheztel rám a családban, amiért magára hagytam egy 19éves fiút külföldön.

2019. dec. 12. 22:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%

Neked volt igazad, ha ennyire nem tud gondolkodni, akkor te nem teheted helyette.

800 km kitérö igen sokba kerül, meg idöben is nem mindegy. Ha meg kiszáll, akkor erövel nem tuszkolhatod be az autóba

2019. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
12%

Egy 19 éves srácot magárahagytál??? Pffff ez téged minősít!

Csodálkozol, h a család neheztel rád emiatt? Kettőtök közül, legalább neked lett volna eszed és legalább te cselekedtél volna felnőtt férfi módjára! Vagy te hány éves vagy, 18?

Igazából nem az üzemenyagpénzen vagyok én sem kibukva (azt tárgyaljátok le, ahogy akarjátok), de ott hagyni a családtagomat bárhol is... Pfffff

Férfiak....

2019. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%

"Igazából nem az üzemenyagpénzen vagyok én sem kibukva (azt tárgyaljátok le, ahogy akarjátok), de ott hagyni a családtagomat bárhol is... Pfffff


Férfiak...."


A 19 éves "fiú" eljátszotta a sértődött hercegnőt és kiszállt a kocsiból. Könyörögjön neki a halál, másnak rabolja az idejét.

2019. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván úgy gondolta a kölyök, hogy te úgyis sokat furikázol meg biztos sok a lóvéd, biztos semmiség neked egy 800 km-es kitérő és csupa jófejségből elviszed, ő meg örülhet, hogy ingyen megúszta a szállítást. Aztán jött a pofára esés, és megsértődött... tényleg gyerek még.

Barátok és rokonok között is alap, hogy nagyobb fuvart kifizetünk... mondani sem kell a sofőrnek, alapból magamtól számolom és adom a pénzt, vagy eleve én tankolok.

Az, hogy akkor ő kiszáll és nem megy veled haza, megint csak nagyon gyerekes húzás volt.

Ilyen szempontból viszont valóban hibáztál annyiban, hogy engedted kiszállni, illetve, hogy nem mentél vissza érte. Mégiscsak a rokonod, meg mégiscsak egy gyerek, még ha el is múlt 18 éves... Vsz rögtön ahogy elhajtottál, már meg is bánta a hülyeségét. Tényleg bármi történhetett volna ott vele...

De tudom milyen az, mikor egy érzelmileg labilis ember bevágja a hisztit, és nem hajlandó mozdulni sem. Erőszakkal nem lehet berángatni az autóba...

Hogy mennyire próbálkoztál, hogy hazamenjen veled, azt nem tudom, de elsősorban a srác volt a hülye ebben a szituációban. Egy 19 évesnek már igenis gondolnia kell a következményekre és vállalni a felelősséget a hülyeségéért.

Azért meg külön lecseszném, hogy ingyen fuvarra akart rávenni...

2019. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
10%

“A 19 éves "fiú" eljátszotta a sértődött hercegnőt és kiszállt a kocsiból. Könyörögjön neki a halál, másnak rabolja az idejét.”


Rendben van, de akkor viselje is a következményeit (hogy a család megorrolt) és ne itt picsogjon a gyk-n!

A sofőruraságunknak nem tudom, h van-e gyermeke, de tegye már fel magában a kérdést: örülne, ha az ő fiát hagynák kint külföldön?? Nem aggódott volna esetleg??? Nem osztotta volna ki azt a sofőrt, aki ezt megtette???


Úgyhogy, nézzen magába, válaszolgassa meg a kérdéseimet, magának! Ha még mindig úgy gondolja, h mindenki rosszul látja körülötte a dolgokat csak ő nem, akkor én itt fel is adtam.

2019. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%

"örülne, ha az ő fiát hagynák kint külföldön?? Nem aggódott volna esetleg??? Nem osztotta volna ki azt a sofőrt, aki ezt megtette???"


Ha tudom a körülményeket, a fiamat osztanám ki miután hazahozom / hazahozták hogy mégis mit képzel hogy külföldön BEVÁGJA A HISZTIT és kiszáll a hazaúton. 19 évesen kiemelve. Hivatalosan már nem gyerek, az meg hogy agyilag hol van megmutatkozott.

2019. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%
Ja, pitizzen a "gyereknek" aki csak úgy mellékesen nagykorú, hogy ugyan, csak tízezrekbe kerül amit elvársz, de szájjá má' vissza a kocsiba légyszike.. Francokat. elkényeztetett kis szar. Éppen ideje hogy megtanulja, nem mindenki az ő csicskája.
2019. dec. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
13%

“Hivatalosan már nem gyerek, az meg hogy agyilag hol van megmutatkozott.”


Hát látod, ezért kellett volna felnőtt, érett, értelmes férfiként viselkedni a sofőrnek!

Nehezére esett volna félreállni, inni egy kv-t, elszívni egy cigit, majd 15 perc után visszamenni ahhoz a mafla gyerekhez??? Esetleg felhívhatta volna az apját, h térítse észhez, mert különben otthagyja. Stb stb. Lett volna itt alternatíva, bőven!


Sztem amúgy, nagyobb gyerek a sofőr!!!

2019. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

"A 19 éves "fiú" eljátszotta a sértődött hercegnőt és kiszállt a kocsiból. Könyörögjön neki a halál, másnak rabolja az idejét." Hat ez qqqrrrrvaa jooo 😂😂😂😂😂😂😂😂 amugy a srac tenyleg kis hercegnot jatszott!! Rabolja am a f.om idejet.. en megalltam volna felhivom az apjat anyjat mint egy ovisnak..elmondom h 800 Km plusz utba nem akart beszallni lovettaval es ezt a csalad se varhatja el.. nem hajlando beszallni a kocsiba es h hol kellett otthagynom. Aztan beultem volna a magyar hatar utan egy velos piritosra es bsznek az egeszre magasrol!

23n

2019. dec. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
12%

Tuti le leszek pontozva, de: az én rokoni és baráti körömben nem szokás szívességért vagy segítségért pénzt kérni. Igen, akkor sem, ha az egy fuvar. Ha kell segítünk egymásnak, kölcsönösen, anélkül, hogy bármit is kérnénk cserébe.


Az egy dolog, hogy te nem így gondoltad, oké, de hogy képes voltál otthagyni, az iszonyat szemét dolog volt...akkor is, ha behisztizett és magától szállt ki. De azzal, hogy elhajtottál a te viselkedésed is minősíthetetlen, ugyanúgy megsértődtél és behisztiztél. A párod helyében egy rohadt nagy pofonnal jutalmaztalak volna, hogy képes voltál így nyugodtan hazajönni.


Apósod gondolom nem vágta a fejedhez, hogy fizesd ki az üzemanyagot, amiért ki kell mennie külföldre a gyerekéért, akit te hagytál ott..

2019. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!