Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két tűz között? Kinek van igaza?

Két tűz között? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A párom tesojaek elváltak 7 év után, mert a sógoromról kiderült, h x évig csalta egy nővel a feleseget és végül a szeretőt választotta.Azota lett 2 gyerekük, meg is házasodtak. Az ex sogornomnek rosszul esik , h mi jarunk a volt férjéhez és a gyerekekhez, mikor az első pillanattól megmondtuk, h mi nem akarunk ebbe beleszólni bele folyni .Hozza is ugyanúgy megyünk a gyerek miatt, és normálisan próbáljuk hárítani ha róluk beszél.Utobbi időben nem beszél velünk, nem igazan akarja a gyereket sem h látogassuk, mint megtudtuk mástól neki rosszul esik , h mi nem kiabálunk kígyót békát az exere és nem is kellene oda járnunk.Ugyanezt csinálja a párom családjával is anyósékkal, ők is utalva lettek mert elfogadják az új nőt és a gyerekeket.Mi ilyenkor a helyes döntés? Mi úgy érezzük, h nekünk semmi közünk utálkozni, a párom tesója felett.Ugyanugy szeretjük az ő gyereket is és az ex sógornőm gyereket is.
2019. dec. 13. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
a párod tesója az aki félrekúrt?
2019. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelmüen nektek van igazatok, attól, hoyg ök elváltak, nektek még nem kell összeveszni velük. Ez akkor is igaz lenne, ha a sógornö lenne a testvér és az exférj a beházasodott családtag, válás után még ugyanúgy tarhtanátok vele is a kapcsolatot.
2019. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

nem kell utálnotok senkit, ez rájuk tartozik.

Mennyi ideje volt a válás, hogy még nincs túl rajta? több éve lehet, ha már két gyerek is jött...az apjához nem is engedi a gyereket?

2019. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. dec. 13. 13:02
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Nehogy már a testvéremmel meg kelljen szakítanom a kapcsolatot, mert a volt sógornőmnek ez nem tetszik!

Az, hogy a tesóm őt csalta az nem dicséretes, (bár mindennek oka van) de ez a kettőjük dolga, amit a válással le is rendeztek és ezzel a történetnek vége!

2019. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Na éppen emiatt a hozzáállás miatt hagyják ott simán a feleségüket meg a gyerekeiket az új p_nciért a pasik. Hát a Lacika egy gerinctelen, hazug suttyó, de nem az én dolgom, az új csajjal is jópofizok majd mint az előzővel és az élet megy tovább. Sőt ha a régi nő, akit becsaptak, megaláztak, elhagytak nem lép túl ezen egy vállrándítással, akkor még ő a szar.

És akkor nem értjük miért nem akarnak szülni a nők.

2019. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

#6

Te biztos, hogy 100-as vagy?

Ha a család hozzászól a pár ügyeihez, akkor "beleszólnak" és semmi közük hozzá!

Amikor viszont van valami gubanc, akkor miért nem törnek egy életre pálcát a vétkes fél fölött, aki ráadásul a gyerekük, vagy a testvérük?

Mindenki rendezze a saját magánéletét, házasságát, MERT AZ Ő DOLGUK és senki ne várja el, hogy a rajta esett vélt vagy valós sérelmekért az egész család segíteni fog gyűlölködni egy életen át!

2019. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

6-os van igazság a szavaidban, de nem ismerjük az egész történetet.

Ha emberileg csalódnék a tesómnak, ha bármennyire szeretnék mentő körülményeket találni, de nem találnék, elhidegülnék tőle.

Ha szereted, kedveled a volt sógornőjét, akkor menjetek el együtt egy sütire, vagy bármire és hagyd hogy kiöntse a szívét.

Én is elváltam és szörnyű volt a bizonytalanság, hogy ÉN NEM VAGYOK ELÉG JÓ. Hiába tudtam, hogy nincs így, de nem volt akivel elbeszélgethettem volna.

Nem kell fikázni a jelenlegi sógornőd, de néha egy megnyugtató gesztus, nagyon sokat jelenthet egy embernek.

2019. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Hülye helyzet, de értsétek meg a sógornőt is! Át lett verve és úgy érzi senki nem állt mellé. Mindenki elfogadja ezt árulást, mert testvér az testvér és az szent, s úgy csinálnak mintha semmi nem történt volna! >>> Ez lehet benne most szerintem! Megértem őt. Persze titeket is! Párodnak mégis csak a testvére és nem titeket csalt meg. Ez oké. A többiben viszont nem kell felmenteni, mert ganaj volt.

A volt sógornődnek ha elmondanátok még egyszer szépen neki, hogy nem helyeslitek, amit tett a volt férje, de ez az ő kettőjük dolga, nem tudtok választani kettőjük közül, s a gyerekeket nem is szeretnétek olyanért büntetni, amiről nem tehetnek. De ettől függetlenül

megértitek őt, hogy nagyon fáj neki ami történt és hogy most haragos... De ti tényleg szeretitek őt is (ha valóban így van.) Lehet megenyhülne, ha kedvesen így elmondjátok neki!


Átérzem a helyzetét abban, hogy amikor nem megcsalás volt, csak arról volt szó, hogy nekem sosem adtak igazat a férjem családja és nem is akarták átérezni, hogy nekem rossz ez, nagyon csalódott voltam, hogy konkrétan én egyedül voltam a bajommal, a bánatommal. Minden rossz érzésemet magamba tartottam. Szóval rossz érzés amikor csak legyintenek, amikor te nagyon rossz lelki állapotba vagy és azt mondják: jaj hát túl reagálod! Miért vagy ilyen? Miért veszekedsz? Hát én semmit nem csináltam ellened! 'De nem is akarsz megérteni!'


Csak megértésre vágyik szerintem!

2019. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
4,5 éve elváltak.Mi tényleg sokszor meghallgattuk de ő képtelen mással foglalkozni mint velük.Az "sógornőm sosem beszél róla, de a régitől csak azt hallgatjuk , h milyen "Ócska az új sógornőm milyen csúnya bezzeg ő.....Nekünk nincs jogunk ilyen hulyeseggekkel tamogatni, főleg úgy h sajnos pont fordítva igaz.De mi szeretjük mind kettőjüket mert rendes nők. Kicsit már gyerekes ennyi év után.
2019. dec. 13. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!