Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megfelelni...

Miért nem tudok megfelelni mások elvárásainak?

Figyelt kérdés
Engem sok ember kibeszélhet a hátam mögött. Egyszerűen akárhány ismerőssel találkozom mindegyik mondja hogy miért nincs barátom. Volt olyan is hogy elmentem valahová ügyet intézni és az ügyintéző mondta hogy lassan 30 éves leszek, hogy lesz majd így családom.
2019. dec. 13. 14:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Emiatt sokszor rosszul érzem magam hogy én sose tudok senkinek se megfelelni, míg másoknak akiknek van valakijük azokat nem beszélik ki.
2019. dec. 13. 14:10
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Honnan tudta az ügyintéző, hogy nincs családod vagy barátod/barátnőd/élettársad?
2019. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert ismer, és a családomat is, mivel egy helyen lakunk.
2019. dec. 13. 14:27
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem az a kérdés, hogy másoknak megfelelsz-e, hanem hogy magadnak megfelelsz-e.

Ha elégedett lennél az életeddel nem érdekelne ki mit beszél rólad. Amúgy lehet csak aggódnak érted és jót akarnak.

2019. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az egészet nem értem, állati tapintatlan ilyen kérdéseket feltenni még családon belül is, nemhogy ügyintézőként... mi köze van hozzá? Legközelebb te kérdezz rá a szexuális életére, mert kb annyi köze van neki is ehhez... hihetetlen milyen emberek vannak, és még te rágódsz az ő taplóságuk miatt. Javaslom rázd ezt le magadról, és legközelebb határozottan térítsd észhez a kéretlen tanácsokat osztogató embereket, hogy az égvilágon senki se kérdezte őket és semmi közük nincs egy 30 éves ember magánéletéhez.
2019. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Én azt nem értem, miért akarsz ilyen mindenféle random akárkiknek megfelelni?
2019. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
És miért is nem kérted meg finoman az illetőt, hogy a saját dolgával foglalkozzon? Azért ugatnak bele, mert hagyod.
2019. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Szóval szard le őket. Drága megboldogult nagyanyámnak volt egy klassz mondása: jó kutya nem ugat a szomszéd portájára. Nem is dumált bele mások dolgába soha. A saját gyerekei életébe se, hacsak nem kérték a tanácsát.
2019. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Anyud csak nem valami olyan ember egy kisebb településen, akit kb. mindenki ismer? :( Akkor részvétem, kb. magán élete sincs úgy az embernek.
2019. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Baj, hogy nincs?? Mert ha nem akkor nincs gond. Lehet legbelül akarod és magad gondolod azt, hogy meg kéne felelni már..
2019. dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!