Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszik az ajándék, most...

Nem tetszik az ajándék, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavasszal vett anyukám magának laptopot de kb 2x használta...


Én viszont a nyáron mondtam h lekellene cserélnem a sajátom mert 7 éves van sok baja meg elavult stb stb


Erre tegnap a szulinapomra megkaptam anyukam gepet.


De nem tetszik nekem se kulsore se amugy. En akartam egy erosebbre sporolni amit ugy utok vagok ahogy akarok de anyukam meg olyan h

"Megint porszem van rajt.. ezert adtam neked?? Ha tudom h nem vigyazol ra kidobtam.vna a kukaba"


Ja es egy lakasban vagyunk szoval az se hogy veszek ujat es ugyse latja... latna minden nap.


Otlet?


Egyebkent ranezesre is undorito az a laptop amikot beuzemeltem neki akkpr is inkabb a wcbe dobtam vna olyan ronda.


2019. dec. 15. 07:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi ido mire kisporolsz egyre? Lehet arra is gondolt hogy ahelyett hogy ő adogasson rá zsebpenzt inkább odaadja. Mond meg hogy egy gép nem mindegy milyen erős. A kulső szepsege meg egy dolog. Viszont azt ajanlom hogy te meg addig nyujtozkodj ameddig a tskaród ér. Akarhatsz jobbat de akkor vedd meg te. Ne más penztarcajaval verd a csalánt.. hameg ketesel és így... hát azt csinalsz amit karsz amúgy is szulinapra használtat adni gáz
2019. dec. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
am... dolgozo ember vagyok nem kell anyagi segitseg 😂
2019. dec. 15. 07:45
 3/40 anonim ***** válasza:
57%
Mutasd, mennyire undorító az a gép. Linkelj képet.
2019. dec. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
Beszéld meg vele, hogy egy erősebb gép kell neked, ezt eladod, és spórolt pénzedből meg az árából veszel egy sajátot.
2019. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%

Öszintén szólva, akinek egy laptopnál a legfontosabb dolog a kinézete, az óvodás szinten van!

Emellett a laptopokat is fel lehet javítani, ha erösebbre lenne szükséged.

Egyébként egy normális ember a laptopra/számítógépre vigyáz, nem üti-vágja, ugyanis az egy értékes szerkezet!

2019. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk aki annyira kretén, hogy a külső kinézete alapján választ laptopot, azon úgy sem lehet segíteni, úgyhogy zárható a kérdés.
2019. dec. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
55%
Add vissza neki. Mondd meg, hogy Neked másféle laptopra van igényed, nem ilyenkre. Persze legyél vele azért kedves. De ő se teljesen 100as, hogy szülinapra odaadja a használt gépét, anélkül, hogy megkérdezné, te milyet szeretnél. Azért egy laptopot elég sokat használunk ahhoz, hogy az olyan legyen, ami maximálisan megfelel az igényeinknek, épeszű ember nem hiszem, hogy halálosan megsértődne ezen.
2019. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%
Tehát egy dolgozó ember célozgatott anyuék előtt hogy lecserélné a laptopját, majd sír a szája mert nem újat, és nem olyan KINÉZETŰT kapott mint amit akart...
2019. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%

:D Így kellett volnba célozgatni:

- Anya, majd kell nekem egy új laptop, mert az enyém már elavult. Ja, de nem az a gyenge, béna, ronda szar, amit magadnak vettél és ráadásul te is utálsz.

2019. dec. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
79%
Mondd meg neki, hogy nem tetszik és szeretnél venni magadnak egy újat, mert eredetileg is ez volt a terved és nem az ő gépére vágytál. Szerintem meg lehet mondani, nincs ebben semmi. Lehet óvodásozni stb., de szerintem az ember nem 5 percre vesz egy laptopot, hanem évekre és szerintem pont nem mindegy, hogy szívesen használja-e, kényelmes-e neki, tetszik-e (mert igen, ez is lehet egy szempont és pl. én sem választanék olyat, ami nekem nem tetszik) és megfelelő-e arra a célra, amire használni szeretné. Ha az ember kiadja valamire a pénzét, mert szüksége van valamire, akkor szerintem teljesen rendben van, hogy vannak elképzelései, hogy konkrétan mit és milyet szeretne.
2019. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!