Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 38 hetes terhesen elhagyott a...

38 hetes terhesen elhagyott a párom egy másik nő miatt. Annak ellenére, hogy sosem jöttem ki a lányával/mi neveltük/bármit megtennék, hogy visszaszerezzem. Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem tudok nélküle élni,minden percben rá gondolok,vele akarom nevelni a lányunkat,mit tegyek?

Marianna


2008. nov. 18. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Biztos nagyon nagyon nehéz lesz, de próbáld meg túltenni magad rajta. Aki elhagy 38 hetes terhesen az egy iszonyat szar alak (bocs) és még azt sem érdemli meg, hogy emlékezz rá.

Szedd össze magad, légy erős és koncentrálj az előtted álló feladatra: hogy a kislányos egy kiegyensúlyozott, boldog Anyukát kapjon. A pasidnak nincs rád szüksége úgy tűnik, a kicsinek viszont csak te leszel.

2008. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
En nem vesztegetnem az idomet egy olyan ferfira, aki kepes elhagyni a terhesseg 38.heteben... Nem akarlak megbantani, de ez azt jelenti, hogy se te, se a kozos gyermeketek nem szamit neki tulzottan sokat. En a helyedben hagynam ot elmenni, es minden porcikammal a kicsire koncentralnek! Aztan ha eljon az ideje, biztos megtalalod azt, aki teged is es a lanyodat is meg tud becsulni, es aki szeretni tud titeket.
2008. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem ne harcolj érte. Több okból is. Lehet, hogy a párod beleszeretett a másik lányba. Te szeretnéd, hogy kötelességből melletted maradjon, és olyan érzéseket mutasson feléd amik nincsenek is.? Úgy akarsz élni, hogy tudod, hogy közbe másra gondol?

Ha ez nem így van, hanem egyszerűen csak lelépett, akkor tényleg egy ilyen felelőtlen semmirevalóval akarsz élni?

Tiszta sor, nem kellesz neki, se a gyereke. Inkább annak örülj, hogy nem 10-20 évig tartott vele a kapcsolatod, hanem csak rövid ideig.( bár ezt nem írtad)Most fontos a pozitív gondolkodás, a babádnak arra van szüksége. Arra gondolj, hogy te már sosem leszel egyedül.

2008. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó hsz. vagyok. Nem ártana, ha tennél jogi lépéseket, hogy a láthatástól eltiltsd , márha egyátalán igényt tartana rá.
2008. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon sajnálom,hogy ilyen aljas szemét alakkal hozott össze a sors.Sajnos én sem tudok neked mást írni,mint az előttem szólók.Ez a pasi arra nem érdemes,hogy az utcán felismerd,nem hogy visszaszerezd.De hogy jut eszedbe ebben a helyzetben,hogy ezt akard?Nekem akkor sem kellene többet soha,ha hason csúszna előttem,és úgy könyörögne.

Aki kiteszi ilyen traumának a terhes párját,az sem apának,sem társnak nem való.Egy egoista undorító féreg az ilyen ember.De az a nő is,akinek egy ilyen pasi kell.Remélem vele is megteszi ezt.

Felejtsd el azt is,hogy valaha közöd volt hozzá.Legyen benned tartás büszkeség,ne alázkodj meg egy erre érdemtelen ember előtt,főleg,hogy semmi értelme.

Meglátod egy gyerekkel is találhatsz méltó társat magadnak,aki szeretni fog benneteket,megbecsül,és nem cserél le egy másikra.


Sok erőt kívánok neked hozzá,és vigyázz magatokra.

2008. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
71%

hagyd menni.

sajnálom, hogy vannak ilyen emberek..

kitartást!


kattekop

2008. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
71%
Azért amellett, hogy csatlakozom az elöttem szólókhoz érdemes lenne elgondolkodnod, hogy jól átgondolt lépés volt-e egy ilyen fazonnal össze állni és már bocs, de minden elkötelezettség nélkűl gyereket csinálni. LEgalább is a szavaidból azt vettem ki, hogy nem voltatok házasok.
2009. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!