Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volegenyem testvere ezt mondta?

A volegenyem testvere ezt mondta?

Figyelt kérdés
Megkerte a parom a kezem,naluk mar anyosek vartak,mindenki gratulalt.Mondta anyos hogy mutassam meg a gyurut.Megmutattam mindenki gartulalt,majd csak ugy viccbol oda vagtam a parom testverenek mert o keszult egybol elmenni hogy:te nem gratulalsz?-es erre azt mondta hogy:nem,es ne is vard,soha nem fogok.Azzal elment.Igazabol nem vagyok vele semmilyen viszonyban,kamionozik es ritkan latom.Nem nagyon beszelgettunk eddig,ezert lepett meg ez a valasz.Ezt miert kaptam?Ezek szerint nem fog elfogadni?
2019. dec. 21. 01:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ezek szerint nem fog elfogadni. Mondjuk én azt se értem, hogy miért kellett szóvá tenned, hogy miért nem gratulált.
2019. dec. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazabol csak viccnek szantam :( mert mindenki hu de ra volt maszva a mancsomra...nem hittem hoy igy lefog fagyni a hangulat
2019. dec. 21. 01:15
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
hááát nekem eszembe nem jutna még viccből se ilyet bebökni, hogy "te nem gratulálsz?" ez olyan kierőszakolósan hangzik. Ettől függetlenül nem ez lett volna a válaszom, sem. Szóval neked van jobban igazad, de ettől függetlenül "képembe nyomós" stílusú volt az egész így elsőre.
2019. dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon udvariatlan volt a sógorod. Lehet a megjegyzésed sem tetszett neki, de akkor sem volt arányban amit mondott. Nem tudjuk az okát, (irigység?antipátia?szimplán savanyú személyiség?) de szerintem ne hagyd, hogy az örömöt elrontsa. Aki a közeli családtagaja boldogságának nem tud örülni annak magával is valószínűleg problémái vannak.
2019. dec. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Azért kérdező a te benyögésed se kellett volna...
2019. dec. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
De gáz vagy. Sógor dettó.
2019. dec. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

Mindket beszolas illetlen es nem oda valo volt.

De megis a sogor volt a b.nkobb egyertelmuen, szerintem ezek utan hanyagold a beszelgetest vele.

2019. dec. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Hát láthatóan nem vagy a szíve csücske, de legalább őszinte volt!:(

Függetlenül ettől, ha neki nem tetszik a testvére választása, akkor nem kellett volna megjelennie az eljegyzésen. Ha viszont megjelent, akkor illett volna az alkalomnak megfelelően viselkednie, akár mit gondol magában.

2019. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Ezt bizony.
2019. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Így jár, aki olyannal próbál viccelődni, akit nem is ismer.
2019. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!