Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van így?

Szerintetek ez miért van így?

Figyelt kérdés

Apám szerint én vagyok az önző hogy ha nem adok másnak és én vagyok az irigy hogyha kérek mástól de ők nem adnak. Egyszóval kiskorom óta szinte csak bánt. Hiába segítek neki mindig én segítek neki bármiben amiben kér olyankor jó vagyok aztán kezdi elölről a szidást meg nekem támad. Vagy egy nővérem én amúgy fiú vagyok azzal meg kedves az apám. Neki nem kell csinálni semmit nem segít neki nem csinál házimunkákat anyánnak felesel csúnyán beszél és stb. mégis kedves az apám vele.

És az agresszióját rajtam vezeti le egyszóval én vagyok ebben a családban a tünethordozó sajnos mióta megszülettem és bár már felnőtt vagyok de ezért sosem tudtam havrságot kialakítani meg barátságot igaszág szerint nincs is haverjaim se barátnőm se semmi. Mert se a családomra nem lehet számítani se sneki másra hiába vagyok kedves mindenkivel.

26/f


2019. dec. 22. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
26 évesen miér az apáddal élsz? Ideje lenne önállósodni, elköltözni és nem apáddal foglalkozni!
2019. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nővérem is itt lakik pedig ő már 29 éves és dolgozik. Egyszer sem lakott külön annak ellenére hogy 10 éve van pasija.
2019. dec. 22. 15:30
 3/9 A kérdező kommentje:
Nehéz az elköltözés egyébként. Albérlet drága nekem icns barátnőm nekem ahavi fizetésem 160-170 ezer ft ami nem elég egy albérletre meg külön életre hát még saját házra.
2019. dec. 22. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne már elég? Ha a fater pénze kell, akkor viseld el a természetét is, ne nyafogj.
2019. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vesszőt ismered?
2019. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elköltözni el lehet, ha AKAROD. Persze kezdetben nem egy lakást tudsz bérelni, csak egy szobát, de megoldható.

Másrészt ha ilyen keveset keresel, akkor vagy nem jó helyen dolgozol, vagy nem megfelelö a végzettséged.

2019. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy senkinek semmi köze hogy miért keresek sokat vagy keveset a lényeg ha eltudnék költözni már megtettem volna és nem ez a kérdésem hanem az hogy miért iylen velem a fater kiskorom óta és hogy ez normális-e?
2019. dec. 22. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán azért ilyen veled, mert unja hogy majd harminc évesen még mindig a nyakán vagy, és eszed ágában sincs önállósodni.
2019. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nővérem pedig 29 éves és ő se akar önállósodni annak ellenérw hogy neki van pasija párja nekem meg nincs barátnőm tehát ez az önállosodast inkabb haggyuk.
2019. dec. 23. 09:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!