Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Esélyem lenne évi 6 hónapot kimenni Amerikába dolgozni,2x 3 hónapot. Amerika volt mindig is az álmom. Nyelvet jól beszélem, bátyám évek óta ott él.

De... 2x 3 hónapra itt kellene hagynom a családom. Itt van a 1,5 éves kislányom és a sírás fog el ha belegondolok hogy itt kellene hagynom. Nem is biztos hogy meg tudnám tenni. Pedig az apjával lenne.

Viszont ha belegondolok, hogy a régi munkahelyemre ha mennék vissza hajnali 5kor elmennék és délután 5-6kor érnék haza. Ott pedig ledolgoznám a 6 hónapot 10x jobb lenne a fizetésem és a maradék 6 hónapot a kislányommal lehetnék egész nap.

De félek hogy eltávolodna tőlem. Én vagyok a mindene, nem tudnám itt hagyni. Pedig néhány ilyen év után oda is költözhetnénk..

Tudom hogy itt kell maradnom mégis ezen agyalok :(

Ti mit tennétek?


2019. dec. 24. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem legálisan
2019. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg az apjával és menjetek együtt.
2019. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vidd a gyereked apját is!

Ha tényleg 10x annyit keresnél, mint itthon, akkor nem számít az sem, ha a párod egyáltalán nem dolgozik.

2019. dec. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze a kislányotokat is vidd, ne csak az apját!
2019. dec. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha legálisan dolgozol és ez rendszeres lesz, akkor vidd mindkettőt! Ha ez csak eseti, akkor ne vidd egyiket sem.
2019. dec. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Hasonló korú gyerekem van. Semmi pénzért nem lennék tőle távol 3 hónapra.
2019. dec. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem hagynám itt. Én se mentem gyerek után vissza a munkahelyemre, mert megszűnt, kerestem mást, ami a gyerekneveléssel összeegyeztethető.
2019. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!