Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha többször...

Mit szólnátok ha többször olyan ajándékot kapnátok anit nem tudtok használni?

Figyelt kérdés

Tavaly, meg idén is tusfürdő csomagot kaptam a szüleimtől. Sajnos én az ilyeneket nem tudom elhasználni mert problémás a bőröm ezért csak olyan termékeket tudok használni amiben nincsenek számomra irritáló anyagok. Ezért nálam elég sok termék kiesik. A tavalyit még akkor kipróbáltam, hát egy jó viszketés lett belőle, nem is tudtam elhasználni. Szerintem a mostanira is ez vár. (A napokban kipróbálom ) Ugyanígy vagyok a krémekkel is, bár azt most is kaptam, igaz érett bőrre valót, 22 évesen. :-D Tavaly fürdősót is kaptam pedig sose ülök kádba, mindig zuhanyzom. :-D Otthon élek még, ezeket ők is látják, igaz a saját kozmetikumaimat én veszem.

Nem szeretnék hálátlannak tűnni de olyan furcsa ez pedig a tesóm egyedileg készíttetett ajándékot kapott, csak így ennek nem látom értelmét. Én már pár éve mondtam hogy haggyuk abba ezt az ajándékozósdit, mert felesleges. Igazából nem érdekelnének az ajándékok csak ezen most elgondolkoztam.



2019. dec. 25. 13:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Eleg gaz ha a szuleid nem tudjak h mi jo neked meg mi nem. mindegy nyeld le, a neked nem tetszo dolgokat meg osztogasd szet a csaladban.
2019. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

De miert nem nyitod ki a szadat?

En a te helyedben KEDVESEN odaadnam a szuleimnek a tusfurdot vagy furdosot: Anyuka hasznald egeszseggel, mert amint tudod a boron elegge problemas es en nem tudom hasznat venni.


Ha kell ezt evekig eljatszanam veluk, ameddig meg nem tanuljak.

2019. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az volt, hogy a nagyi bejelentette, mit vesz nekem karácsonyra, mondtam, hogy azt nem szeretnék, köszönöm, nem kell, erre azt mondta, de, márpedig az lesz, megvette, nem használtam, és akkor én voltam a hálátlan unoka. Konfliktusfüggő volt a nagyi, és minden alkalmat megragadott rá, hogy balhé törjön ki, mert az ilyen alkalmakból merített energiát. Ha visszaadja a posztoló a cuccokat, akkor mibe, hogy ő lesz a hálátlan gyermek.
2019. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én mondtam nekik, sőt oda is adtam később nekik hogy az én bőrömre nem jó :"D
2019. dec. 25. 14:19
 5/28 A kérdező kommentje:
Sőt ezek jóval drágább cuccok mint amiket én használok, csak nem annyira márkásak ;"D
2019. dec. 25. 14:21
 6/28 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam hogy többször is hogy ne ajándékozzunk vagy csak csokit az jobban elfogy, de hiába...
2019. dec. 25. 14:24
 7/28 anonim ***** válasza:
38%
Udvariasan megköszönném és ennyi. Nem kell őket megbántani. Minden ajándéknak örülni kell.
2019. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

Ha mondtad már nekik, de nem értik meg, mutasd meg nekik, hogy irritált lesz a bőröd.

Ha ezek után is ezt vesznek, hát sajnos ez van. Viszont én nem a családban osztogatnám szét, hanem ha tudom, akkor kórházaknak vagy anyaotthonba bevonnom vagy segítő szervezetnek adnám. 2-3 tusfürdő vagy testápoló is sokat tud jelenteni az ilyen helyen élőknek, és ők még hasznát is vennék nekik.

2019. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
Vidd be a kórházba. Nővér vagyok és havonta 2-3 flakon tusfürdőt veszek hogy fürdetni tudjam a betegeket mert hiába mondjuk, a hozzátartozó nem mindig hoz (vagy nincs is akinek mondjuk) és mivel más betegét nem veszem el, hát én magam veszek. Vigyél mellé egy Medifleur gélt és Sudocrem-et, csomagold össze és vidd be bármilyen kórházi osztályra.
2019. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Rakd el a fiókba, és az első adandó alkalommal (születésnap, névnap, húsvét, akármi) add vissza nekik ajándékba. Én ezt szoktam csinálni az olyan dolgokkal, amit egészségügyi okból nem tudok használni, de csakazért is megveszik. Így legalább nem kell az ő ajándékukra egy fillért sem költened, mert már megvan! :D Előbb-utóbb meg hátha leesik nekik, hogy ne vegyenek neked ilyet, mert mindig ugyanazt kapják vissza tőled. Ha nem, akkor meg hagyomány lesz belőle, hogy gyakorlatilag maguknak veszik az ajándékot. :D
2019. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!