Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan akit megcsaltak...

Volt olyan akit megcsaltak mégis együtt maradtak és jól jött ki?

Figyelt kérdés
Azt hozzátenném, hogy van egy 7 hónapos gyermek. Úgy beszelgetnék egy idegennel, lehetőleg akinek volt ebben része. Kivancsi vagyok egy kivuallo nezopontjara, termeszetesen az egesz sztorit nem fogom ide kiírni.
2019. dec. 26. 03:53
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hiszen a megcsaló fél tudja hogy ezután bármit megtehet és nyugodtabb lelkiismerettel lép majd félre, amit a megcsalt fél úgyis megbocsájt.
2019. dec. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

8 hónapos gyerekkel éltem át ugyanezt.

Nem vagyok egy birka, de úgy gondoltam, a pici baba miatt adok még egy esélyt, elvégre "a lónak is négy lába van, ...stb"

Két hónap után megint megcsalt.

Vágtam ki mint a taknyot, de amúgy is szar lett volna az egész, mert a megcsalás után már egy szavát nem hittem el, valami eltört bennem.

2019. dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Édesapám megcsalta édesanyámat még annó,a bátyám akkor volt 7 éves,én még nem voltam meg. Anyának apa volt az első szerelme,de tényleg,első mindenben. Anyukámnak nehéz volt egyedül egy kisfiúval,miközben ő is szenvedett,de erős nő és rosszabbat is átélt már,szóval megoldotta. Fél év után édesapám hazament és édesanyám örült ennek,mert őrülten szerelmes volt és nem akarta,hogy a gyereke apa nélkül nőjön fel. Időbe telt,de megbocsáltott neki. Édesapám azóta (18 év telt el) sosem csalta meg anyát,és jobb ember mint valaha,mindenben segít anyának és mindig mellette áll,ahogy mellettünk is.
2019. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!