Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fer ha szüleim azt...

Mennyire fer ha szüleim azt akarják hogy rezsit füzesek nekik mert náluk lakok és jól fizet a munkahelyem?

Figyelt kérdés
Pár honapja elnéztem egy munkahelyen dolgozni ahol jól fizetnek de néha vagyok otthon kb havonta 5 napot.D most azt akarják hogy fizesek mert otthon lakok.

2019. dec. 27. 14:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Ne fizess. Viszont, azt az 5 napot csökkentsd, kéthavi egyre.
2019. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

5 nap ért elég gáz.

sőt nem is értem,ha ez saját lakás

gondolom,mer amugy irtad voln aha albi.

rezsit nem nehéz kifizetni.pár 10 ezer ft.

viszont ha te albiba laksz inkább saját lakáson gondolkozz.és addig költözz haza.


ha az is van akkor meg annyi pézed van hogy a rezsi is futja belőle. :)

2019. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Nyilván azért kérték, mert szükségük van rá, ha jól keresel kb. 10 000 Ft nem vág földhöz.
2019. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom mennyire fair, de ha jól keresel, akkor miért is esik nehezedre 10-20.000 forinttal támogatni a szüleidet?!
2019. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
Beszéld meg velük inkább, hogy nem belefizetsz hanem máshogy támogatod őket anyagilag. Bevásárlás, kocsi fizetése stb
2019. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Én még pénzt is kérnék tőlük! Örüljenek, hogy szóba állok velük!


</SARCASM >


Ott támogatom a családom, ahol racionális. Napi ott létem, kaja, áram, víz... Simán jelentős kiesést jelent. Ha ezt airbnb-n kéne fizetnem, vagy hotelbe, akkor nem lenne kinek nyafogni.

2019. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%

Soha nem fizetnék és soha nem kérnék pénzt a gyerekemtől. Menjen a fenébe, aki erre képes. Irigy férgek.


Menj saját otthonba, nehogy fizess. Aztán irigykedjenek magukban a jó fizetésedre.

2019. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem hiszem, hogy bárkinek is szüksége van arra a kb havi 10 ezerre. Ez inkább csak egy ösztönző arra, hogy kevesebbet legyél náluk. Magányra vágynak, vagy utálnak valamiért. Sajnálom! 😟
2019. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Ha ott laknál életvitelszerűen, akkor érthető lenne, de havi 5 napért szerintem nem szép pénzt kérni a gyerektől. Persze attól is függ, mennyit fogyasztasz otthon vizet, áramot, kaját, stb. ezidő alatt.

Én a helyedben inkább azt csinálnám, hogy lecsökkenteném a látogatások számát. Kéthetente egyszer mennék meglátogatni őket, akkor is csak 1-1 napot töltenék ott, nem egy hétvégét, nem aludnék ott, nem tusolnék, stb. Úgyhogy max. a kaja árát követelhetnék rajtam, de azt meg meg lehet úgy oldani, hogy én vásárolok be arra a hétvégére kaját és akkor béke van.

2019. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

Most akkor náluk laksz, vagy csak havi 5 napot vagy ott?

Én vagy megoldanám azt a havi 5 napot is ott ahol a többit, vagy ledobnék APRÓBAN 5000 ftot.


Úgy gondolom h ha rálennének szorulva, inkább normálisan kérhetnének. És nem lenne ilyen probléma

2019. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!