Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apâm előtt szégyenlős vagyok?

Apâm előtt szégyenlős vagyok?

Figyelt kérdés

27/l vagyok, apu 62. Van egy pârom, akit szeretnék neki bemutatni. Egyszer felhoztam neki a dolgot, de azt mondta, ne vigyek hozzâ senkit, és ezen kívül meg sem kérdezte, ki az mi az, hogy néz ki, dolgozik e, rendes ember e vagy bârmi... ő még azt szeretné, ha tanulnék... pedig mâr van főiskolâm, munkâm, külön élek...

Valahogy soha nem jött fel ez a téma, hogy én és a pasik, férfiak...

Ùgy lâtom, hârít, tudomâst se akar venni erről, hogy van valakim, pedig van, és iszonyat gâzul érzem magam, hogy nem merem elmondani, bemutatni, azért, mert ő se kérdezi, stb , màrpedig be akarom mutatni és azt akarom, hogy vegye tudomàsul, hogy nem vagyok gyerek...

Ő egyébként egyedül él, soha nem volt kb senkije, antiszociâlis, barâtai sincsenek, mindig ilyen volt.

Én nagyon rosszul érzem magam, hogy hazudoznom kell, ilyen miatt, felnőtt létemre... Kérlek segítsetek, hogy tudnàm normàlisan intézni ezt a dolgot :(


2019. dec. 27. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Külföldön élsz, hogy nincsenek betűk, ugye?


Legalább apukád magyar? A párod is? Vagy nem? Mert ezek lehetnek gondok apukádnak.


Mivel rajta már nem tudsz változtatni, egyszerűen csak mutasd be neki a párod. Utána nem kell többször találkoznotok, ha neki ez így kényelmetlen. Szerintem igenis illik tudnia, kivel vagy, ha tartod vele a kapcsolatot. Ha rossz lenne a viszonyotok, akkor nem erőltetném a helyedben. De látszólag nem így van, viszont erőltetni nem lehet. Ha nem kíváncsi rátok, rá, akkor hagyd rá.

2019. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Mégis mit kellene hazudoznod?

Én csak megkérdezném tőle hogy mikor ér rá és akkor elmennénk, KETTEN beszélgetni és bemutatnám a párom.

MIkor jó neked ez fater, erre válaszolj .

Határozottan neki feltenni a kérdést és nincs tovább, nem kell hazudni meg nem kell gázul se érezned magad.

De nyiltan mondjad neki a szemébe.

2019. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elengedném ezt a megfelelési kényszert. Magadnak kell megfelelned, nem apádnak.
2019. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szántóvető ***** válasza:
32%
egyszer elmentek hozzá vagy áthívod apucit és kész.névnap,ilyesmi alkalmakkor csak összejöttök nem?nem most lesz karácsony valamikor?
2019. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

#4

Nem most lesz! A tegnapi nappal vége, majd csak egy év múlva lesz megint.

Viszont jó alkalom lenne a szilveszter!

2019. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ő egyébként egyedül él, soha nem volt kb senkije,"


Anyukáddal mi van? Azért téged csak összehozott valakivel, nem? Vagy egyedülálló pasiként fogadott örökbe?

Baromi egyszerű: mikor legközelebb meglátogatod, viszed magaddal a pasidat is és bemutatod. Kész, probléma megoldva.

2019. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy kell szégyellni magadat!!!

Mond el neki aztán legyen az ő baja hogy hogyan dolgozza fel


Látom sikeresen elhitette veled hogy meg kell neki felelned


Ha van pénzed rá keress meg egy pszichológust. Az majd helyre teszi az ilyeneket benned

2019. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, kivéve annak a b. tetünek, aki azt nondta, hogy elpatkol. Én is lehetnék a te nyomorult szinteden, hogy hasonlò jòkat kívànjak, de szerencsére nem vagyok...
2019. dec. 27. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!