Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az önutálatommal?

Mit csináljak az önutálatommal?

Figyelt kérdés
Eddig se szerettem magam, de ezt az önutálatot felerősítette bennem egy szakítás, velem szakítottak. Csalódott vagyok, amiért senkinek se vagyok elég jó. Utálom azt hogy egy két lábon járó szerencsétlenség vagyok akinek az életben szinte semmi szerencséje nincs. Gyerekkoromtól kezdve létezik ez bennem, mikor valaki beszólt, kigúnyolt az iskolában is mindig magamra vettem, és azt gondoltam hogy van benne valami. Sose voltam elégedett magammal, másokat mindig különbnek láttam magamtól.
2020. jan. 2. 15:49
 1/1 anonim válasza:

Ne vedd magadra, engem is sokat gúnyoltak ovoda óta! Már 26 éves vagyok, ,,élem" életem dolgozom, olyanok társaságát keresem akik nem a gyúny tárgyaként tekintenek rám! Sőt ha látok olyat, hogy valakit gúnyolnak és érdemben ki tudok mellette állni, nem pedig rontok vele csak a helyzetén akkor kiállok mellette, érte. Velem is így kezdődött, hogy volt 1 valaki aki kiállt mellettem, és megvédett kvázi a gúnyolókat égette be az adott erőt, hogy igen is érek valamit.

Nézz pár motivációs videót, tűzz ki egy célt amit el tudsz érni. Kort nem írtál így lentről haladok:

Elvégezni egy bizonyos szakmát/főiskolát/egyetemet.

Munkahelyen feljebb jutni/erősebb céghez bejutni.

Nem bármi féle jöttmentel összejönni, aki nem érdemel meg...és így tovább

2020. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!