Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért szól bele mindig...

Anyám miért szól bele mindig az életembe 26 évesen? Mindig ezen veszek vele ösze vele de hiába mindig balhézunk

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell vele beszélni!
2020. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
36 évesen is bele fog.
2020. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Miért hagyod?????
2020. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Addig örülj, míg beleszól, ha már nem lesz, nem fog ...
2020. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert hagyod. Ha lenne következménye, akkor nem csinálná.
2020. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudja elfogadni hogy önálló életed van és felnőttél. Bár én csak 23 vagyok de nekem ugyan ezt csinálja az anyám. Folyamatosan mondani kell neki hogy ne túrkáljon a dolgaim közt, ne mondja meg mire költöm a pénzem, mit csinálok stb. És én úgy vagyok vele hogy ha nem érti meg akkor következményei lesznek és ez egy ideig működött nála de kezdi elfelejteni szóval szerintem megint emlékeztetnem kell. Ez alatt azt értem hogy mondtam neki hogy le fogom lakatolni a szobámat és nem fogom neki egyáltalán megengedni hogy bejöjjön meg nem beszélek vele stb. Talán ez segíthet neked is
2020. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Az én életem úgy alakult, hogy majdnem 40 éves voltam, mikor elköltöztem tőle, és sajnos addig "gyerek"-ként kezelt. Ha megpróbáltam megmagyarázni neki, hogy már felnőtt vagyok és el tudok egyedül dönteni dolgokat, akkor vagy gúnyosan kinevetett és közölte, hogy neki mindig is gyerek maradok, vagy megsértődött, és közölte, hogy ez az ő lakása és itt minden úgy lesz, ahogy ő akarja. Holott több pénzt adtam haza a közösbe, mint az ő teljes nyugdíja volt, de akkor is fölényeskedett, hogy az az ő lakása.
2020. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

34 vagyok és mindig úgy kézel mintha dedós 5 éves lennék. Mindig is ilyen volt. Mindig rászóltam. Többször is leültem vele megbeszélni. De nem értette meg. Most babát várok és még rosszabb lett. Okoskodik, miközben sz.ar anya volt. Olyan dolgokat csinál és mond amik mások előtt kínosak. Hiába szólok rá, ő folytatja és szerintem még élvezi is. Lassan itt az eskúvönk és ott lesznek a párom családtagjai, már előre félek mit fog ott produkálni.

Kedves kérdező! Ha mindig ilyen volt, sajnos sose lesz más.

2020. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Mert hagyod. Csak annyira hagyd, amennyire még nem zavar, amennyire hálás is tudsz lenni érte. Felnőtt ember vagy, rajtad múlik, hogy ki mennyire szól bele.
2020. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Minél messzebb laknál tőle, annál kevésbé tudna beleszólni. De ha egy fedél alatt éltek, akkor teljesen természetes, hogy van hozzá köze. Ez nem azt jelenti, hogy költözz el, hanem azt, hogy gondold át a helyzetedet. Ennek is van előnye is, hátránya is - meg annak is lenne, ha elköltöznél. Rajtad áll, senki máson.
2020. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!