Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki kapott lehordott...

Valaki kapott lehordott vállalhatatlan ajándékot karácsonykor a rokonságtól?

Figyelt kérdés
Egyszer olvastam ilyen sztorikat, és olyan jót mosolyogtam az egész helyzet abszurditásán. Valakinek van ilyen sztorija? :D
2020. jan. 2. 21:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer kaptam olyan ajándékot, amit jobb lett volna, ha meg sem kapok..

Exem anyjától kaptam egy Rama margarincsomagot, ami egy kis táskában volt. Nem használok ilyesmit semmihez, ő ezt jól tudta. A kis táskát pedig elkérte, hogy milyen jó lesz neki. Odaadtam neki a táskát, én úgysem használtam volna, a margarinok meg mentek a szomszédnak, ő használta el mindet.

2020. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Mamám meghalt idén. Papám meg becsomagolta nekem karácsonyra a kiselejtezett cuccait. Elég abszurd?
2020. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekeimnek hozott a Mama valakitől kapott 1000 éves plüssöket. (Nem-nem szegény, csak ennyire vagyunk fontosak) Ki tudja honnan van és milyen fertőző szarságok vannak benne, úgyhogy ki is dobtam.
2020. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
4 éves fiam kapott egy rózsaszín, masnis cipőt és keményen számon kértek, hogy miért nem hordja.
2020. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
rokon feleségétől olyan holmit, amin látszott hogy fel volt bontva és a hiányzó részeket olcsó bolti vacakkal pótolta (és a kellékek közti különbség ezért látványos volt) majd ízlésesen cellux-al összeragasztotta :D és az illető közel sem szegény sőőőt. Ja és egy könyv amiben volt egy régi képeslap és azt mondta így vette ( a könyv 2005-ös volt) :D
2020. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Kaptam egy elektromos hajkefét. Biztos abban reménykedik, hogy kefélés közben agyonüt az áram.
2020. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Lejart, koszos csokit
2020. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
régi sztori,de annak idején az édesanyám az apai nagyanyjától egy HASZNÁLT bugyit kapott, kimosatlanul.
2020. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
57%
Házi lekvár és savanyúság. Most idén. De szerintem az üveg se volt előtte kimosva. És kicsit illúzió romboló volt, hogy a lekváron "sárgahüvelyű bab" címke volt
2020. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Tizenéve megkaptam a volt pasimtol az exe nála felejtett óráját, a csaj írt rám egy facebook kép után, hogy adjam vissza az óráját.
2020. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!