Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mutattátok már meg a...

Ti mutattátok már meg a válaszokat a családtagoknak?

Figyelt kérdés

Akinek az anyja, az apja, anyósa, férje, stb. idióta, valamivel nem értettetek egyet, ami amúgy evidens lenne és ezáltal jobb belátásra tért az illető és elszégyellte magát, vagy megváltozott?

Bármilyen témában.



2020. jan. 4. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mert nem is tudják, hogy Gyakorizom.

Amellett nem szeretném égetni magam, hogy felnőtt emberként nem tudok magamtól döntést hozni, hanem szavazásra kell bocsájtanom a vélt, vagy valós családi problémákat.

2020. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
56%
Nem nem tudják hogy ide szoktam irkalni,
2020. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy. Nem akarom égetni magam azzal, hogy jött-ment random emberek véleményére adok, akik közt nem kis valószínűséggel van egy rahedli mentális beteg is.
2020. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

"és ezáltal jobb belátásra tért az illető és elszégyellte magát, vagy megváltozott?"


Az az ember sem lehet túl stabil, akinek a véleményét megváltoztatják a gyakoris hozzászólások...

2020. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Igen

Lanyommal szoktunk jokat derulni a valaszokon ,🙂

2020. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

#5

Szerintem félreértetted a kérdést!

2020. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

nem értettem félre

tettem fel kérdést és az azokra érkezett egyes válaszokon nevettünk

2020. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Főleg azért nem, mert utána mindig a gyakorit skubiznák, hogy hátha írtam még valamit. Így meg nem is tudják, hogy gyakorizom.
2020. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Ketszer. Egyik alkalommal nem erdekelte,mert nem tetszettek neki vlazok. Ugyanis csak olyan valasz erekezett, ami szerint amit es ahogy csinalt o volt a ,h.ly.". Nyilvan ez nem tetszett neki.

Masik lkalommal rajott akkor tenyleg gaz az ő reakcioja. Persze vltoztatni semmin nem vltoztatott es utana meg is mondta ekkor baromsgot, hogy vadisegene vdidegenek eletebe beleazolnak.

2020. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem. nem tartozik rá a rokonokra, hogy én hol és mit csinálok... de néha beszélek arról, h mit írt 1-2 ember őrá vagy őrájuk, meg h más -e a véleménye az illető gyk-snak, mint nekem. De ritkán mondok a gyk-ról valamit, ha igen, kissé át is költöm, ha pl sok benne a csúnya szó vagy hasonlók... Kegyes hazugság :D:D:D 20/nő
2020. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!