Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb a vőlegényem, hogy...

Idősebb a vőlegényem, hogy mutassam be otthon?!

Figyelt kérdés

Tudom tudom, lerágott csont már, de segítséget szeretnék kérni.


8 együtt töltött hónap után menyasszony lettem, aminek nagyon örülök, de van egy kis bökkenő. A vőlegényem és köztem 22 év a korkülönbség. A családom még nem is ismeri... Vagyis azt tudják, hogy "van valakim", de a bemutatásra, egyéb részletekrre még nem került sor. Budapesten élek, ők vidéken, ezért sem többek között. Nincsenek fent semmiféle közösségi oldalakon, hogy lássanak képeket, videókat róla/rólunk, szóval nem tudják a szüleim. De így ugye ezt már nem lehet halogatni, meg nem is szeretném.


Esküvő csak jövő nyáron lesz, nem vagyok terhes sem, nem kell sietnünk.


Szeretem nagyon, és sosem gondoltam, hogy 23 éves koromra menyasszony leszek.


Arra gondoltam, hogy esetleg telefonon mondanám el, hogy idősebb... Mert hiába tartja jól magát, figyel a külsejére és sportol, azért látszik, hogy nem 23-25 éves. Azt meg nem akarom, hogy hazamenjünk és a szüleim ott szembesüljenek ezzel, és ne fogadják jól. Vagy szerintetek hogy kellene?


2020. jan. 5. 10:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

Nekem van egy lányom és nagyon szomorú lennék ha 23 évesen egy 55 éves trottyal házasodna össze, akkor inkább maradjon szingli.


33F

2020. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

45 lesz az az 55, de semmi baj. Amúgy apukám pont annyi (55 éves), és egyáltalán nem a "trotty" kategória. Sőt, állítom, hogy jobb kondiban van, mint sok fiatal. Nem kell általánosítani. Van, aki már 30 felett elhagyja magát, más még 50+osként is sportol, figyel az öltözködésére, étkezésre, stb.


A vőlegényem is ilyen, teniszezik, úszik, biciklizik. Míg nekem attól légszomjam lesz, ha lépcsőznöm kell a 3. emeletre és nem lifttel megyek.

2020. jan. 5. 10:28
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

"Szeretem nagyon, és sosem gondoltam, hogy 23 éves koromra menyasszony leszek."


Igen, a gondolkodás nem az erősséged. Arra sem gondoltál ugye, hogy mi lesz 20 év múlva?

A szüleid úgyis ki fognak akadni. Egyáltalán, 8 hónap után minek eljegyzés?

2020. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Az idősebb pasik azért akarnak korán házasodni, hogy ne jöjjön rá addig a kis naív liba a hibáira. Jól megszívtad :) 8 hónap? Mégis mit ismertél meg belőle ennyi idő alatt? Mi is több száz km-re lakunk a szüleinktől, havonta mégis ellátogatunk hozzájuk, mi ez az is.iota kifogás? Tök mindegy hogy mondod el nekik, értelmes emberből ez úgyis undort vált ki
2020. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

8 hónap után

23 évesen, majdnem apukád korúval


Én 24 vagyok, és most nagyon nevetek. Oké. Sok sikert. Én nagyon rosszul fogadnám. Nagyon remélem az én gyerekem majd jobban választ társat.

Remélem ha gyerekem lesz majd, akkor méltó társat talál.

2020. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha neked egy 22 évvel idõsebb pasi akadt,akkor hajrá!Felnõtt nõ vagy a te döntésed, a szüleidnek mi köze hozzá?!Vagy még sem vagy felnõtt?!
2020. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon remélem, hogy ez egy trollkérdés.
2020. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Miért gondoltam, hogy itt majd normális válaszokat fogok kapni... Nap, mint nap látok ilyen (vagy nagyobb) korkülönbséggel kapcsolatokat, azt hittem mára sikerült túljutni a sztereotípiákon. Úgy látszik tévedtem, ráadásul a rosszabb fajta talált a kérdésem alá.


Ne fárasszátok magatokat további ""hasznos"" válaszokkal, további szép napot!

2020. jan. 5. 11:16
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Most nem tudom mi van egyesekkel teljesen megvadultak. Apjuk korú férfiak és anyjuk korú nőkre gerjednek. Talán a mèdia hatása.
2020. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonymousreview60 ***** válasza:
91%

Nagyon nem mindegy, hogy 8 hónapja ismeritek egymást vagy 8 hónapot éltetek együtt, egy lakásban. Szerencsére ez csak jegyesség.

Azt mondom, hogy csak egyeneses: Anya, Apa, ő Tihamér. Az eljegyzést ne azonnal mondd!

2020. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!