Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem 41 éves és végülis...

Feleségem 41 éves és végülis mindene megvan. Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
2007. dec. 11. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt a kört, hogy megkérdezed, mit szeretne, már lefutottad, azért vagy itt :) Saját készítésű dolgo nem jöhet szóba? Olyan, ami emlék lenne a továbbiakban. Pl egy ékszerdoboz? Vagy ha nem saját készítésű akkor kondi- kozmetika jegy-bérlet?
2007. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha szeret olvasni akkor lehetne neki könyvet venni, vagy könyvutalványt és majd Ő eldönti, hogy milyen könyvet venne rajta. Szeret a feleséged zenét hallgatni? Esetleg egy jó CD-t, vagy DVD-t ha találsz valami jó filmet amit közösen is megnézhettek. Ha ruhafélét nem is akarsz venni egy szép sálnak is biztos örülne. Én nagyon szeretek sütni ezért tavaly például kuglóf sütöt kaptam. Remélem tudtam segiteni. Kellemes ünnepeket kivánok!
2007. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van amiből egy nőnek soha nincs elég.

Szerelem, romantika, szex.

Ezekből bármelyiknek örülni fog szerintem ha szépen becsomagolod és tiszta szívből adod.:))

2007. dec. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem ismerek olyan nőt aki nem örülne egy szép ékszernek:)

boldog karácsonyt

2007. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én szextársast rendeltem az intimposta.hu-n.Szerintem sokat játszunk majd vele:)
2007. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

nem mindig ajándékokban, egyre nagyobb értékű tárgyakkal kell bizonygatni a szeretetet...

cserepes virág annak minden nő örül, és tartós nem hervad el

orchidea? egy kis kártyára ráirni SZERETLEK!!

2007. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
95%
tudom már lecsúsztam a karácsonyról, de máskor jól jöhet!:) romantikus hétvége valami wllnes szállodában például nem rossz szerintem:)
2007. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!