Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor annyira utálom a szül...

Ilyenkor annyira utálom a szüleimet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van h néhe igen is megtudnám öket ölni mikor

veszekedik az olyan dolgokért amik szinte ....

Mikor anyum dolgozik szépen kitakarítok annyit nem hallok

 jaj deszép rend van vagy köszönöm de ha nem mostam el

 egy tányért akAszombámban van a syámítógép és mindenki

 bejön ide és ha mondom nekik menjenek ki nem mennek és

 veszekszem velük anyám akkor isveyzexik velem mindenért

 veszexik annyira unom h elképesztö 13l


Mi tegyek..


2010. júl. 21. 14:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsanat h nem tudtam ertelmesen leirni szar billentyu...a mosogatas utan ay van h nyomja a magajet
2010. júl. 21. 14:34
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
ne küld ki őket a szobádból a gép miatt mert kifogják vinni a gépet a szobádból.. és a gépet nem csak te használhatod. ők vették neked.. nem a te pénzetből lett véve.
2010. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
az én anyum is ilyen, + én még az öcsire is vigyázok. le kell nyelni. majd ha elkötözöl, ott a te szabájaid érvényesülnek. igenis figyelj oda arra a tányérra. sajálom, nem tudsz mást csinálni. :)
2010. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
26%
miért is kéne megköszönni azt hogy elmosogatod a tányért hisz neked semmi dolgod nincs csak hogy megegyed ami van benne,az minimum hogy ennyit segitesz a szüleidnek!,meg másrészröl miért nem mehetnek be a szobába azt is az övék akkor mehetnek oda amikor akarnak!és még igy kibeszéled a szüleidet te takonypoc!!!meg ha engem kiküldene egy gyerekemugy vágnám pofánhogy csak na....
2010. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
hát igaza van az előttem szólónak:)Gyerek vagy agyilag is sajnos.Ilyet kiejtesz a szádon h megtudnád ölni őket???????idióta vagy.
2010. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
NYUGI!! ezzel nem vagy 1edül enyéim is dettó ilyenek..de én úgy szabadultam meg ettől a szituktól h elmagyaráztam neki h engem mennyire bánt az h soha nem dicsér meg ha jót teszek viszont ha rossza akk csak leordít.. meg minden.. meg kell beszélni a dolgokat vele és közös nevezőre jutni!!!
2010. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Enyémek is dettó ilyenek. 16 éves vagyok. Folyton öcsémre kell vigyáznom. Annyi, hogy 6kor (vagy később) ha haza érnek akkor leviszem a kutyát de max fél 10ig lehetek lent. Mindig elmosogatok, sepregetek takarítom a szőnyeget a kutya után (ami jogos, mert nekem kellett) de soha nem mondják, hogy de szép lett a szőnyeg, vagy köszi, hogy megcsináltad. Ha egy valamit elfelejtek, vagy már nincs kedvem megcsinálni mert nővérem is igazán segíthetne nem mindig csak tekeregni kéne akkor persze egész este azt hallgatom. Olyankor én is ki szoktam küldeni a szobából ha már nagyon elegem van a beszédükből. Vagy a kutyával kikergetem őket :D
2010. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
14:49-nek teljesen igaza van!
2010. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

már nem azért de ha közös gép akkor miért nem a nappaliban van? engem is halálra idegesítene ha mindenki bejárkálna a gépem miatt a szobába, egy dolog hogy nem én vettem, de nekem lett véve, tehát az enyém. meg a szoba is.

a többi dolgodon viszont csak nevetni tudok.. az ilyesmik miatt nem lesz sose gyerekem.

2010. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Figyelj anyukád ledolgozik x órát s mikor fáradtan hazaér azért van sz@r kedve mert neki még mosni, teregetni, vasalni, főzni, mosogatni,felsöpörni,felmosni, vackokatösszeszedni, portalanítani, cipőket helyrerakni, Ha bajod van ott lenni, meghalgatni, törődni veled +plusz apáddal, Ha kert vagy állat van akkor azt is gondozni kell meg lefutni a boltba ha valamit nem vett. Plusz akkor magára még semmi időt nem szánt.

24órából áll a nap s ha othonvagy ebből áttudsz válalni tőle x mennyiséget, mondjuk napi 4 dolgot már az is valami.


Nagyon éretlen s idegesítő ez a hozzáállásod. Sajnos a vásár kettőn áll, a szülők gyakran elfelejtik, hogy nemcsak büntetni kell hanem dícsérni is kamaszt ugyanúgy mint a picit. Mond el neki mennyire jól esne az elismerése, az ösztönözne téged s cserébe te is légy feléjük elismerő. Mond neki mennyire jó, hogy törődik veled, milyen jó volt a vacsi stb. Ne vegyétek természetesnek ami van, hanem ösztönözzétek egymást.

Így kialakúlna egy normális alap amire építenétek s jobban megnyílhatnátok egymás elött. Ne légy önző ezt a lehetőséget elszalasztani.

2010. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!