Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm ellenséges a...

A barátnőm ellenséges a gyerekemmel. Nem kéne erőltetni és elhozni a gyereket? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szereti ha idehozom a fiam, folyton ellenséges vele ha itt van. Minden apróságért csúnyán rászól,piszkálja. Elég ha cipővel bemegy a szőnyegre a gyerek, nem szépen elmondja neki, hogy oda cipő nélkül szoktunk menni, hanem egyszerűen kizavarja. Elveszi előle az ételt, mert hogy turkálja a gyerek, pedig csak lassan szokott enni. Ha véletlenül a az ülőkére pisil, azt mondja a gyereknek, hogy szóljál anyádnak jöjjön feltörölni.Nem játszhat semmivel, mert mindent tönre tesz,pedig nem. És ezekre az a válasz, hogy otthon az anyjánál azt csinál amit akar,itt nem. Meg hogy nem elég hogy fizetem a gyerektartás,amikor itt van még etetni, itatni is kell. Örüljön, hogy ehet,ne válogasson meg ne turkálja az ételt. Hiába próbálok vele beszélni,azt mondja őt nem hatja meg, hogy még gyerek, nem fogja elviselni a szeszélyeit. Ráadásul a volt feleségem amúgy sem akarja akarja engedni, hogy a barátnőmmel találkozzon a fiam, alig akarja elengedi velem ha idehozom, és már áskálódik,hogy eltiltsa tőle. Én az a baj, hogy majdnem mindenben igaza van.Én azt mondom neki, hogy kezeltese magát, mert a barátnőm és a fiam nagyon szeretik egymást, de igaza van. Meg a fiam is panaszkodik neki, és mindig le kell tagadnom vagy azt mondom,hogy csak ki lett színezve a történet. Szóval attól is félek,hogy a barátnőmmel éket ver közénk ez az egész, hogy a fiam nem akar majd eljönni a láthatási időre, de már attól, hogy ha így megy tovább az anyja tényleg elintézi, hogy ne hozhassam el, vagy hogy ne is láthassam.(5 éves a fiam).

2020. jan. 13. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
88%
Dobd a nődet.
2020. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
88%
Mit tehetnél? Kidobhatnád a barátnőt.
2020. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
90%

Na tudod meddig tűrném hogy valaki így viselkedjen a gyerekemmel... Mar réges rég kivágtam volna, mármint a csajt.

A volt feleséged viszont megértem. Ilyen helyzetben én egyáltalán nem engedném, vagy csak azt hogy ha eljösz akkor láthatod.

2020. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
85%
Össze kéne csomagolni a csaj cuccait és kibæszni az ajtó elé.
2020. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha te hagyod, hogy az a nyomorult nő így viselkedjen az 5 éves gyerekeddel, akkor ez nem sokáig lesz már probléma. A fiad gyűlölni fog és az életben nem lesz kíváncsi rád. Meg is érdemled! A gyerek anyja helyében meg kitaposnám a belét annak a cafatnak.
2020. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
83%
Miért vagy még vele? Később sem lesz jobb, sőt...
2020. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
87%
Hogy lehet így viselkedni egy öt évessel? Ez a nő gonosz. Nekem nem kellene.
2020. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:
De a kapcsolatunk amúgy jó, nem gondolkodom szakitásban.
2020. jan. 13. 09:32
 9/80 anonim ***** válasza:
90%

Csajod lehet másik. A gyereked viszont örökre a gyereked marad. Melyik a fontosabb? Mi az, hogy azt állítod, a gyereked valótlant állít???? Neked kellene megvédeni!!!

Dobd ezt a libát, és keress olyat, aki a gyerekedet is szereti.

2020. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
91%
De jó hogy emberek a saját gyerekük elé helyeznek valakit,aki utálja,mint a sz@rt. :)))
2020. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!