Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó módja annak, hogy...

Ez jó módja annak, hogy bemutassam apámnak a barátnőmet?

Figyelt kérdés

30 km távolság van közöttünk. Én a lány szüleit, rokonságát is ismerem majdnem mindet. Viszont ő még senkit.

Mivel messze vannak, ezért nem tudom mennyire jó ötlet, ha apámnál aludnánk, reggel meg már le is lépnénk. Előtte lévő nap este 9 körül tudnánk csak indulni, mert előtte neki is, nekem is van dolgom mindig.

Nem csináltam még ilyet,és engem nem zavar az egész, hisz majd megismeri, de úgy érzem, hogy őt egy kicsit zavarja, hogy nem ismeri még őket, de én az övét már igen. Gondoltam akkor jobb túlesni rajta minél előbb.



2020. jan. 14. 11:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
95%
Nem este 10-kor kellene szerintem.
2020. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ez nagyon nem jó mód. Napközben illene és nem rögtön ott alvással kezdeni. 30km könyörgöm, nem 3000
2020. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%
Ez a 30km szerintem te távolság és szerintem is fura lenne átmenni aludni. Nincs 1 szabad délutánotok soha?
2020. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nagyon ritka, ha úgy összelehet hangolni, mert apám is dolgozik.

Ott is kell lenni vmeddig. Nem rendezhetem le őket fél óra alatt.

Vagy hogy csináljam mégis? Mert nem akarom elrontani.

Tegyük fel, hogy van szabad délután mindenkinek. Átviszem. Utána el kell menni vhova? Vagy csak szimplán ott leszünk és adja magát a dolog?

2020. jan. 14. 12:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene menni valahová?

Átmentek, bemutatod, leültök kávézni, beszélgetni, később elköszöntök és hazamentek.

2020. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Telefon felemel, apad száma beüt:

-Szia apu, Pisti vagyok. Jövő héten beuranank a Katival egy kávéra, hoyg megismerkedjetek. Mikor jó neked? Mi szerdán, pénteken és szombaton délután érünk rá.


Agysebeszet, komolyan

2020. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így tenném, mint 5-ös. Nem kell túlbonyolítani.
2020. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jól van. Még életemben nem volt barátnőm. Most van az első. Világéletemben egyedüli játékosként éltem. Még a tanuló fázisban vagyok. :D
2020. jan. 14. 12:37
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen, tök érthető, hogy miért.
2020. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Én lányként/nőként baromi kényelmetlenül érezném magam, ha odamegyek a barátom apjához este 10-kor, bemutatkozás és megyünk feküdni. Mintha a nyakamban lenne egy tábla, hogy "Dugni jöttem!"
2020. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!