Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak Anyumnak szülinapjára?

Mit adjak Anyumnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategóriában kérdezem, bocsi. Szóval, az a helyzet, hogy nemsokára születésnapja lesz Anyukámnak, és már egy csomó mindent elterveztem, főzök, meg ilyenek, de ajándékot nem találtam még. Az a fajta, aki a sajátkészítésű dolgoknak nagyon tud örülni, és mindig én csinálok valamit, de idén nincs semmi ötletem:S Vennék is neki valamit, persze mivel még csak 14 vagyok, nem tudok nagy helyekre elmenni, csak maximum a tesco-ig:$


Légyszi, adjatok valami ötletet:/:)

Előre is köszönöm.


2010. júl. 21. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Készíts emlékkönyvet/fotóalbumot.

Írd be a keresőbe, hogy scrapbook, arra biztos rengeteg kép, ötlet kijön, de talán az emlékkönyv szóra is kapsz jó tippeket. Teljesen eleresztheted a fantáziádat, és kedves, kellemes, akár szokatlan alapanyagokat felhasználva nagyon szép végeredményt tudsz kihozni.

2010. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elöször is vidd neki ágyba a kávét, aztán tedd be neki a kedvenc filmjét dvd-n. Aztan kezd el takaritani, s ha mindzzel kesz vagy hivd el sétálni vagy ebédelni valahova ahol odaadod neki az ajándékod. Sok sikert! puszi
2010. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja es azt elfelejtettem hogy este meg szivodj fel hogy kettesben lehessen apukaddal. Aranyos vagy h itt kérded :)
2010. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja megint én vagyok, csak azt felejtettem el hogy az emlékkönyv fotokkal kiskorodból az nagyon jó ötlet.
2010. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szőjél makramét, vagy készíts ikebanát. Mindkettő saját készítésű és szép.
2010. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj ki vadászni és lőj neki egy nyulat!
2010. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megpróbálom az albumot:)

Mégegyszer köszönöm:)

2010. júl. 22. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!