Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya betegen is beküld az...

Anya betegen is beküld az iskolába, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban hánytam és hőemelkedésem volt, így itthonmaradtam, de anyám délután nagyon leszidott, hogy ilyen miatt nem kell otthon maradni, ő annó 39 fokos lázzal írt dolgozatot. A hasam már viszonylag oké, de most meg a lázam ment fel, de félek ha holnap is itthon maradok, akkor anyukám mérges lesz rám. Orvoshoz akarok menni holnap reggel, hogy adjon igazolást, de anyám szerint felelseges itthon maradnom és "lusta dög" vagyok szerinte. 16 éves vagyok amúgy ha ez számít.
2020. jan. 23. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Holnap menj el a háziorvoshoz, ha vagy olyan állapotban és írasd ki magad vele. Miért zavarja, ha otthon vagy? 16 éves vagy, már nem kell otthon maradni veled, ha beteg vagy. Mond meg, hogy a leckét meg az osztálytársaid meg elküldik, manapság már két kattintás az egész.
2020. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Az anyád egy igazi kretén, már bocs! Aztán ha majd felmegy a lázad 40 fokra aztán meghalsz, akkor már sopánkodhat, de a lényeg hogy ő 39 fokos lázzal dolgozatot írt! A mártírja...
2020. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mit tett ő vagy vele a szülei . Te dolgod írasd ki holnap a doktorral , mintsem kiheveretlen bajok szövődményei miatt még nagyobb gondok lesznek .
2020. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Ismerős...A legrosszabb, hogy gimis koromban volt egy "barátnőm" is az osztályban, aki kb. egy gyerektestbe zárt megkeseredett öregasszony volt és amikor épp nem itthon, anyáméktól kaptam a leb4szást, akkor ő magyarázott nekem, hogy ő bezzeg múltkor 40 fokos lázzal, influenzásan jött be, mert nem tudott kihagyni egy 10 perces röpdogát sem, én meg itthon maradok egy kis hőemelkedéssel meg torokfájással :D

Ne hallgass az ilyen idiótákra, ha beteg vagy, maradj otthon! Főleg akkor, ha ilyen tüneteid vannak, mint most, szép is lenne, ha pl. az óra kellős közepén hánynád el magad..Arról nem beszélve, hogy ha valami vírust kaptál el, ha bemennél a suliba, csak lefertőznéd a többieket is.

2020. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Majd a doki eldönti.
2020. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

Ha ma maradtál otthon betegen, ma kellett volna orvoshoz menni. És nem azért, hogy adjon igazolást, hanem hogy vizsgáljon meg, adjon gyógyszert ha szükséges, és írjon ki, ha úgy látja jónak.

Ebben a formában anyádnak igaza van, nem azért, mert betegen kellene iskolába menni (nem kell), hanem mert te szimplán lógtál egy napot.

2020. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Mennyire ment fol a lazad?

Amugy epp ideje van a rota/calici/ stb hanys hasmenos hoemelkedessel vagy lazzal jaro cuki virusoknak, amik a hanyadek parajaval, a kezmosas nelkul megfotott kilinccsel mar terjednek. Tehat ha nem sima gyomorrontas miatt hanytal (bar olyankor max egy kis hoemelkedest tudsz egyszer merni), akkor lehet epp kifogtal egy ilyen virust, amit ha bemesz a suliba nagyon jol at tudsz adni tobbeknek.

Tehat reggel lazmeres, kozerzet vegiggondolasa es ha hoemelkedesed 37,egynehany tized vagy lazad 38.0 folott van, akkor menj a hazidokihoz. Megnez (es ugyse fog latni semmit), de legalabb holnap vagyis ma nem kell bemenned.

Dolgozatot nem kellett volna irnod? Egyik gyerekem folyton hasfajast, hanyast, sot meleg szobaban a takaro ala befekudve meg hoemelkedest is tudott produkalni minden vasarnap este vagy hetfo reggel. Aztan egyszer gyanus lett es kiderult olyankor nehez tantargyakbol.van felmero, amire nem keszult. Most hogy tovabbtanulas miatt es egy srac miatt fontos bemenni a suliba, mar 39,5-tel valoban betegen is kepes begyalogolni. Remelem te nem ilyen lany vagy.

2020. jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ilyen betegen nem küldünk iskolåba gyereket,hanem orvoshoz visszük.azt azėrt egy anyånak tudni ilik.
2020. jan. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Tanárként kérlek, hogy ne menj így iskolába, én mindig viszem haza a kisgyerekemnek a bacikat, vírusokat, mert a gyerekek állandóan betegen jönnek be. :-(

Te meg már nagy vagy, otthon is maradhatsz egyedül.

2020. jan. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Az én anyám volt ilyen idióta. Menstruációs görcsben fetrengve is elhajtott a gimibe, fél óra gyalog, suliban elájultam, orvosi szobában fektetett az ofőnő.

Azt hittem, a mai anyák normálisanbak.

2020. jan. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!