Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő a nagyanyám, mit...

Idegesítő a nagyanyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Velünk lakik és egyszerűen tönkretesz idegileg, egyfolytában p*fázik és be nem áll a szája, még ha szépen megkérem akkor sem. Egyfolytában beszél még magában is, és olyan dolgokról ami engem nem érdekel. Van mikor már olyan ideges vagyok, hogy meg tudnám ütni. Úgy érzem nem tudok így élni.
2008. nov. 19. 20:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És eléggé irritáló személyisége van...
2008. nov. 19. 20:08
 2/15 anonim válasza:
81%
Nem ütheted meg a mamádat, még ha felforrsz az idegtől, akkor sem! Nálunk is majdnem így van, de én nem ütném meg sohasem! Talán segíthet az, ha nem váltasz szót vele, amíg meg nem nyugszol. Keress a mamádban pozitív dolgokat, hozz fel neki olyan témákat, ami érdekel téged, ha úgyis mindenről tudna beszélgetni. Ha annyira idegesítő, kérd meg még szebben, hogy fejezze be, ugyanis feltételezem, hogy egy engedékeny öreg mamával bizony előbb-utóbb sikerül dűlőre jutni. :)
2008. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem megoldható egy idősek otthonába beköltöztetni a nagyit?
2008. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem vagy te vagy a fiatal,és még meg kell tanulnod a toleranciát és a kompromisszumkötést,vagy találj valami megoldást,de a pofon nem a legjobb módszer.Vele kell élned,nem tudsz elköltözni? Szüleidet is idegesíti?
2008. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem sehol nem írta le azt,hogy adott a nagymamájának egy pofont,csak annyit,hogy meg tudná ütni. De ne itt ragadjatok már le! Mert ahogy olvasom,eddig csak a pofonról írtatok.
2008. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó válaszadó,te meg semilyen jó tanácsot nem adtál,szóval akkor minek kritizálsz mást?
2008. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Bocsánat és elnézést kérek tőled! Azt hiszem az okos enged alapon rád hagyom az egészet. Még egyszer elnézésedet kérem. Bocsánat a rosszindulatú viselkedésemért!
2008. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős helyzet. Hogy néha ki tudja úgymond magát beszélni, szerintem is tereld olyan témára a beszélgetést, ami téged is érdekel. Én például szívesen hallgatom, hogy apukám milyen csínytevéseket követett el kiskorában, vagy amikor mesél a mamám a papámról, akit sajnos nem ismerhettem meg, mert a születésem előtt meghalt. Ha már tényleg nagyon idegesít, és nem hallgat a szép szóra, akkor hagyd ott. Kérjél elnézést, hogy most menned kell, és menj be a szobádba, ha van. A szüleid nem tudnának beszélni vele, hogy egy kicsit "fogja vissza magát"? Bár, ha időskori szenilitásról van szó, akkor nehéz helyzetben vagytok mind. Ugyanis a nagyival nem tudtok mást csinálni, mint vagy "beadjátok" öregek otthonába, vagy elviselitek. De gondolj bele az ő helyzetébe is. Szegény egyedül van otthon, és mással gondolom nem nagyon tud beszélgetni, mint veletek.
2008. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, sajnos nem lehet vele dűlőre jutni, mintha nem lenne ember, csak egy nagy száj az egész ami egyfolytában beszél. Végül is nem tudom mért tettem fel a kérdést, úgysem tehetek semmit. :S
2008. nov. 19. 20:50
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Hehe...:) Dehogy kell öregek otthonába rakni!! Az én nagyim is ilyen és néha bennem is forr a méreg mikor nincs időm rá,tanulnom kéne de ő csak mondja mondja,s persze minden 3.mondat ugyanaz mert nem emlékszik rá h már kérdezte!!

De attól még legyél vele kedves...örülj neki h ő van neked,amíg még van!!Nagy kincs egy nagymama még igy is!! S ha nem érsz rá csak vonulj el,de azért beszélgess vele,s gondolj arra egyszer te is leszel öreg és magányos akinek szüksége van társaságra,arra h vki foglalkozzon,törödjön vele! S kik ha nem a rokonok tennék ezt...te mint a kisunokája:) SZERESD..a hülyeségeivel együtt!!

2008. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!