Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok a meghívást a...

Elfogadnátok a meghívást a helyemben?

Figyelt kérdés
Miután apukám meghalt teljesen szétesett a család, már kb 2-3 éve nem tartjuk a kapcsolatot apukám testvéreivel és az unokatestvéreivel. Azonban nemrég kaptunk egy meghívást az egyik testvértől, hogy ünnepeljük meg az unokatestvérem 29. születésnapját. Én 2 éve még nagyon is próbáltam fenntartani a kapcsolatot az unokatestvéreimmel, de egyszerűen folyton leráztak, kifogásokat kerestek hogy épp miért nem érnek rá, majd keresnek stb. Anyukám szerint el kellene mennem erre a szülinapra, nekem ez egyáltalán nem jönne szívből, mert azt hiszem haragszom rájuk valahol, nem igazán értem mit követtem el amiért nem voltak rám kíváncsiak. Igazából most is csak az apjuk szeretné ha találkoznánk... Először nagyon szélsőségesen elutasítottam a meghívást, most anyukám pedig teljesen elbizonytalanított. Mi a véleményetek erről?

2020. jan. 29. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

Nekem az a véleményem ha nem mész el akkor te is ugyanolyan leszel mint ők, amit gondolom nem akarsz.

Menj el, ott leszel kicsit és kész.

Azért az is furcsa hogy apukád halála után szétszakadtatok. Akkor előtte sem lehetett valami erős kapcsolat köztetek.

2020. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben még szeretned hogy legyen kőzetetek kapcsolat, menj el. Ha nem érdekel már, akkor ne menj el.
2020. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Elmennék
2020. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Elmennék megkérdezni h eddig mi volt a bajuk és mitől gondolták meg magukat.
2020. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, előtte sem volt összetartó a család, apukám halálával csak felszínre tört, ami a háttérben mindig is jelen volt... Én egész egyszerűen belefáradtam ennek a családnak a megmentésébe, van ilyen hogy nem működik...
2020. jan. 29. 12:29
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Ez esetben nem tudom miért akar az belül találkozni
2020. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Elmennék, ez olyan kezdő lépésnek tűnik tőlük. Aztán meglátod, hogy alakul, jól érezted magad és megérte, vagy nem, és akkor nyugodt szívvel elutasíthatod, ha lesz még meghívás.
2020. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha az unokatesú hívott volna meg, akkor elgondolkoznék rajta, így viszont hagynám a francba.
2020. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem maga a szülinapos hív meg akkor nem mennék el. Semmiképp.
2020. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
#9-es voltam: SZEMÉLYESEN! Nem megüzeni!
2020. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!