Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zavarnak otthonr...

Mit tegyek ha zavarnak otthonrol de nincs penzem elkoltozni? 20/L

Figyelt kérdés

Nem birom mar amit mulvelnek velem. Lehordanak mindennek, zavarnak engem, legszivesebben meghalnek mert nincs kiutam innen.

Most nem dolgozok mert kirugtak sajnos ez is reszben a csaladom miatt volt, mikor dolgoztam akkor elszedtek a fizumat utana meg ismet lehordtak mindennek.

Munkat sem talalok sajnos, de ha talalok biztos hogy kiveszek egy szobat de igy penz nelkul nem tudok csinalni semmit


Hogy birjam ki itt?

Van itt valaki aki hasonlo helyzetben van vagy volt? Hogy eltetek meg a mindennapokat?


2020. febr. 8. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Nem viccből írom!


[link]

2020. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
14%
Keress egy pénzes pasit!
2020. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A katonsagon en is gondolkoztam màr.


Penzes pasival mire megyek?

2020. febr. 8. 15:08
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Hat eltart...
2020. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

"Hat eltart..."


Ja, ideig-óráig, amíg meg nem unja a kérdezőt.

Komolyan adtok ilyen idióta "tanácsokat"? Akkor lenne csak igazán kiszolgáltatva, százszor jobban, mint a szülői házban:(

2020. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy fokkal jobb lenne mint a szulokkel de nem teszek ilyet mert ugyanott lennek ahol a part szakad
2020. febr. 8. 17:28
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Kezdj el dolgozni valahol, pl. MÁV, posta, bolt stb. Oda mindenkit felvesznek. Abból a fizuból egy szobát fent tudsz tartani és közben, ha nem tetszene ez a fajta munka, akkor mellette elvégzel valamit levelezőn/estin. Nem könnyű, de ha tényleg nem bírod akkor nincs nagyon más lehetőség.
2020. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Bp-n laksz, vagy a közelében akkor könnyen találsz munkát - igaz az albiárak is drágábbak. Ha vidéken és semmi meló, akkor költözz - amúgy is el akarsz költözni. Rengeteg helyen keresnek most munkaerőt. Addig is kitartást!
2020. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
keress olyan munkát ahol szállást is adnak, gyár/hotel stb.
2020. febr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó lenne tudni miért hordanak le mindennek, miért küldtek el a munkahelyedről, miért akarnak elzavarni otthonról. Akkor akár még válaszolni is lehetne.
2020. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!