Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyanokat, akik...

Ismertek olyanokat, akik azért nem házasodtak meg, mert nagyon kötődnek családjukhoz (szülőkhöz, testvérekhez) és ezen nem akartak változtatni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mi??? Van ilyen?
2020. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerencsére nem, de még csak nem is barátkoznék ilyen emberrel.
2020. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen, 63 évesen lett párja először.
2020. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Hála Istennek, nem.
2020. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Olyat igen, akiknek maga a házasság intézménye semmit nem jelent.
2020. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Keresztanyám. 41 éves még barátja se volt eddig. A szüleivel él.
2020. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Én igen, egy nagyon idős nénit, ő mondta, hogy annyira szerette a szüleit, hogy nem akarta otthagyni őket. Nem tudom, hogy volt-e más indok is emellett.

Egyébként ő igen népszerű ember, rengeteg baráttal, még most, idősen is, korábban még udvarlói is voltak. Nagyon nyitott, vidám, nem egy kattant, megakadt emberre kell gondolni. Szerintem mindenki olyan életet éljen, amilyet szeretne, amiben boldog, ne a mások elképzelése, meg a társadalmi elvárások szerint élje az életét.

2020. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy volt munkatársnőm. Fiatalon arra nevelték, hogy neki, mint lány gyermeknek otthon kell maradni, és segíteni a szülőket. Betegesen ragaszkodott hozzájuk, ezért nem állt szóba senkivel, pedig mutatott régi fotókat, gyönyörű nő volt fiatalon, az a fajta, aki után tízből kilenc férfi megfordult. Az apukája hamar lerobbant, évekig őt ápolta, miután elment sem léphetett tovább, mert az anyukája elég durván zsarolta. Anyukája halála után, kb. 40 évesen talált párt magának, akivel nagyon szerelmesek voltak. Két éve voltak együtt, amikor a férfi egy balesetben meghalt. A bátyjával költözött össze, de ekkor már szörnyű állapotban volt. A testvére halála után pár hónappal öngyilkos lett.
2020. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
85%
Én olyat ismerek ahol az anyuka "nem engedi" hogy párja legyen a gyerekeinek. Ha valami kialakulóban volt, a leendő párt elüldözte, a fiát/lányát érzelmileg zsarolta hogy "eldobja őt egy férfiért/nőért". A lánya most 50 fölött van kicsivel, a fia 45 körül. A nőnek volt pár rövid kapcsolata, a férfinak kb. semmi. Pedig gazdagok, mindkettőjüknek házat is vettek, tehát el lehetett volna költözni a párjaikkal. De nem, a házak kiadva, ők meg együtt laknak anyucival (az apjuk tavaly halt meg sajnos, ő szerette volna ha lesz valakijük).
2020. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Igen, sógornőm. Az anyjával élnek ketten.

14 éve vagyok a férjemmel, de még férfit a közelében sem láttam. Már 40+ éves.

2020. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!