Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy elmenjen a...

Mit tehetnék hogy elmenjen a nevelőapám?

Figyelt kérdés

7 éve élnek együtt anyával, de már nem is szeretik egymást. Anya meg fél tőle.. Úgy beszél vele mint egy kutyával és még csak vissza sem szól. De nem csak ennyi a probléma.. Alkoholista a nevelőapám és szinte minden nap hulla részeg és kötekszik. Meg nagyon agresszív. Régebben többször törte már be anya fejét, és egyszer az orrát. De anya meg csak orvoshoz sem ment el. Sose, egyszer se mondta neki hogy menjen el. Csak tűri. Engem annyiszor fenyegetett már meg. Pl ma hogy eltöri a nyakamat. Eddig kétszer ütött meg.

Anya nem mer lépni, de én már háromszor hívtam ki a rendőrt. Minden alkalommal az volt h mindent össze hazudott hogy elmenjenek. Egy alkalommal küldték el, akkor is csak a falu masik végébe a testvérehez. De amint elmentek a rendőrök visszajott és fenyegetőzött. Ha anya nem engedi be akkor a kapun ugrik át. Ajtót is rúgta már be nem egyszer, szóval a zárcsere sem opció. A második alkalommal hogy rendőrt hívtam rabeszelte anyát hogy jelentse be hozzánk a lakcimét. Így megnehezebb kirakni. Nincs olyan rokonunk akihez mehetnénk, meg neki kéne elmenni mert a ház az én nevemen van. Már egyszerűen nem tudom mit csinaljak, félek tőle és megkeseriti a gyerekkorom. Tanulni sem tudok tőle, mert egész este a részeg veszekedesét és orditását hallgatom.



2020. febr. 15. 10:57
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Meg én többször mikor józan volt, szépen megkertem hogy költözzön el, de csak azzal jön hogy már megint ilyen köcsög vagyok? Meg ki befolyásol ennyire? Nem tudja felfogni, hogy el kell mennie
2020. febr. 15. 11:00
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Mi olyan nehez ebbe? Bezarjatok a kaput ajtot hogy ide nem johet. Ha eroskodik rendort hivtok. Ha masnap visszajon megint rendort hivtok...


A rendorok is meg fogjak unni ezt egy ido utan es elviszik zaklatas miatt.

2020. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A lépést az anyudnak kell megtennie.Szóljatok a családjának is.
2020. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
A lakas tulajdonos pedig ki is tudja jelenteni a lakcimet. Te ugy latom anyad itt az ostoba es nem te.
2020. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy a testvérénél nincs hely, szóval egyébként nincs hova mennie.
2020. febr. 15. 11:05
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Akinek a nevén van a ház, az kiteheti. MIután balhézott és meg lett neki engedve hogy lakcímét hozzátok jelentse be, így már igen, biztosan nehezebb. Nem tudom mikor esedékes továbbtanulás, ha koleszba vagy bárhova tudnál menni az jó lenne.
2020. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha berugja az ajtot akkor meg feljelenteni karokozasert, garazdaslkodasert.
2020. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hova mennie akkor elmegy hajlektalan szallora.
2020. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#1es, de ahhoz még azt is el kell érni hogy a kapun kívülre kerüljön. Bent van a házban és kiabál. És a rendőrök egyszerűen nem vesznek komolyan.. Mikor utoljára ittvoltak elmondtam hogy amint elmennek, úgyis visszajön. De nem is foglalkoztak ezzel. Anya soha nem fogja őket kihivni mert fél. Én meg attol félek hogy ha ennyiszer hívom őket akkor gyamügy lesz a vége. Pedig én csak egy normális életet szeretnék..
2020. febr. 15. 11:09
 10/27 A kérdező kommentje:
#8as, az itt nincs a közelben. Meg tudom hogy soha nem menne oda. Minden alkalommal visszajon. Ha nem engedjük be, akkor is bejon. Aztán segítséget sem tudunk hívni, mert ott van a nyakunkon hogy véletlen se tudjunk telefonálni. Bár valamiért úgy érzem hogy anya ennek sosem vetne véget..de legalább engem nézne
2020. febr. 15. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!