Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy energiavámpírt hogy tudom...

Egy energiavámpírt hogy tudom kizárni az életemből?

Figyelt kérdés
Igazából egy "családtagról" van szó. A férjem tesójának a barátnője. Már közel 6 éve vagyok együtt a párommal. Kb a sógorék is. Amióta ebbe a családba vagyok érzem hogy a lánykát mintha zavarná hogy itt vagyok. Eleinte kezdte a bunkó megjegyzésekkel, a sértegetésekkel. Amiért inkább nem is foglalkoztam, beszéltem vele. De anyósnak szúrja a szemét hogy nem vagyunk jóba. Ezért nyitottam felé. De szintén a bunkózás a lekezelőség a nagyképűség és társai. Nem lehet egyszerűen beszélni. Bármi témába belekezdünk azt kell hallgatni hogy ő mennyivel jobb. Szó szerinti versenyzés. Ami szerintem kissé szánalmas. És érthető a részemről hogy erre nem vagyok kíváncsi. De anyós nem bírja megérteni és engem hibáztat amiért nem vagyunk jóba. Most kérdem én?! Nyeljem le a dolgokat? A bunkózást? A lenézőséget? Pedig nem hiszem hogy sokkal több mindent tett le az asztalra mint én. Sajnks itt lakunk egy házba. Az év végén remélhetőleg elköltözünk. De az még sok idő. Egyszerűen kezelhetetlennek tartom ezt a viselkedést. Persze ha megkérdem mi problémája van nem szól semmit. Köszönni nem köszön. Néha bántó, bár most már inkább bosszantó. Hogy felnőtt fejjel nem képes arra hkgy elszólja magát. Nem tudom mit kellene tennem ebben a helyzetben. Kezd megőriteni. Nem foglalkoztatna annyira a dolog ha nem én lennék hibáztatva. 28/L

2020. febr. 24. 16:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

Tudom, hogy nem a te dolgod lenne első sorben de lehet egy közös beszélgetés kicsit segítene a helyzeten vagy legalábbis azon h az anyósod lássa nem feltétlen te vagy a hibás ti hárman vagy öten, a fiúkkal együtt.

Ha nem megy egyszerűen próbáld meg semmibe nézni öt. Ha úgy is lassan elköltöztök, igaz az nem a legjobb megoldás de ha nem bírsz vele akkor nek tudsz mást tenni, tűrni nem kell neki. Vagyis én nem hagynám a flegmazast.

Kitartást.

2020. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Hogy tudod kizárni úgy az életedből hogy együtt laktok? Segítek, sehogy. Talán nem ártana elköltözni már, mire vártok még? Anyós sem érdekel senkit, normális ember le se xarja a véleményét, vagy ha pofázik vissza mész a saját lakrészetekbe és kész. Ezt kell elviselni ha más házában laktok, más megoldás nincs a költözésen kívül, vagy az hogy vissza szólsz mindegyiknek, viszont akkor meg bármikor kibaxhatnak a házból. Sok szerencsét.
2020. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Beszélni már próbáltam vele. Nem lett belőle semmi. A költözés meg azért van még ugymond "folyamatban" mert újítás alatt van a ház. Most sikerült venni. Nem fogom magam hagyni. Az én házamba nem is fogom szívesen látni az is biztos. Nem tiltom majd meg neki de nem is akarom hívni
2020. febr. 24. 17:17
 4/21 anonim ***** válasza:
42%
28/L? És még te nevezed őt ledegradálóan lánykának? Mintha különb lennél. Megérdemlitek egymást. Egyformák vagytok.
2020. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Milyen felújítás tart 10 hónapig? Két-három komplett házat húz fel az a brigád annyi idő alatt, akiket ismerek. És tökéletes munkával.
2020. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Amint említettem most sikerült házat venni. MOST! Tető csere, szigetelés, bővítés gáz bevezetés (ami alaphangon 4-5 hónap) kerítés csere és még a belső felújításól nem is beszéltem. Az olyan hogy térkő, kerítés stb stb nem is számolom. Ezt mind úgy hogy szakemberrel hiába veszem fel a kapcsolatot hónapok előtte ha nincs lakás kulcsom még a házhoz, és rá sem tud pillantani a dologra. Nyilván van már szakember. De az is idő. Itt a környéken minden szakember elvan havazva a sok munkával... Talán ezért tálylom év végére a költözést de nem december 31.ére gondoltam. 😂😂😂
2020. febr. 24. 17:40
 7/21 A kérdező kommentje:
Kedves 4es! Nem ledegradálónak állítom. Miért sértő ez? Elvégre ő mondatja rám hogy k..va és társai... Szerintem ezzel. Semmit nem mondtam.
2020. febr. 24. 17:41
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Az lehet a gond, hogy 28 évesen tényleg lány vagy, nem nő. Tiszta dedó
2020. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, tökre igazad van. Neharagudj
2020. febr. 24. 18:09
 10/21 A kérdező kommentje:
Igazából szándékosan írtam így. Nem nagyon használom ezt az oldalt, csak egy pár napja. Ezért gondoltam hogy egyértelmű a dolog. De elnézést.. Így láttam több kérdésben amit eddig láttam. :|
2020. febr. 24. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!