Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kéne magamra vegyem és...

Nem kéne magamra vegyem és foglalkoznom, azzal ha az anyám lehúz?

Figyelt kérdés

A tesóimat minden hülyeségben támogatja, abban is amiből biztosan nem sül ki jól. Nekem mondja mindig,hogy ő többek lehetnének ha tanulnának, oda figyelnének az iskolában. Minden évben több szaktanárit is kapnak. A húgom mindenből bukásra áll minden évben, de még így is ezt mondja.

Az öcsém jó tanuló.

A kisebbik még ovis,de őt is nagy dologra hivatja.


Én vagyok az egyetlen aki jó tanuló,mindig tanulok annak ellenére is,hogy sni-s tanulási zavarom van, figyelem zavarom, beszéd hibás vagyok,de ennek ellenére szorgalmas és 4-es tanuló. Anyám ezt leszarja engem semmiben nem támogad csak lehúzz. Azt mondja ne tanuljak, mit akarok még, ezzek jó jegyek és nem tudja minek csinálom még. Mikor tanulok vagy rajzolok,mert grafikus iskolába járok rosszallóan néz rám.


Elkezdtem cigizni,mert nehezen bírom már. Emiatt is leszól,de ez most mellékes.


Ezt hogyan ne vegyem magamra. Hogy zárjam ki?


16/L


2020. febr. 25. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Mert irigy a képességeidre, a tesóid gyengébbek nála, az nem zavarja, de terád féltékeny, hogy többet el találsz éri, mint ő. Csúnya tulajdonság, de sajnos nem ritka. Az anyai ösztön ellentéte.
2020. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9%
Mi vitt rá a cigizés re? A "rosszalló nézés" meg a "ne tanulj annyit"?? Jó gonosz anyád van! Másokat meg $z@rrá vernek egy 4esért...
2020. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!