Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok furcsa dolgokat...

Tapasztalatok furcsa dolgokat haldokló rokonaitoknal?

Figyelt kérdés
Mondott valamit, ami később úgy történt? Vagy érdekes dolgokat?
2020. márc. 3. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki haldoklott és meg is halt, az nem jósolt előre semmit. Az éppen lezárta az életét, nem megjósolta mások jövőjét. Egyébként semmi érdekes nincs egy haldoklásban; gyerekként viszont kifejezette riasztó tud lenni, főleg, ha a gyereknek kell a felnőtt támaszául lenni. Még felnőttként is riasztó végignézni egy haldoklót, ha muszáj.
2020. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom. Végig néztem apám haldoklasat pár éve. Mondott érdekes dolgokat.
2020. márc. 3. 09:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondott? Ilyenkor sokszor már össze -vissza beszélnek.

Ismerősöm mesélte, hogy amikor haldoklott a rokona, akkor meredten bámult ki az ablakon és néha egy bizonyos pontra nézett a szobában és akkor félt. És egy másik rokonánál is ugyanezt tapasztalta.

De semmi jóslás vagy túlvilági látomást nem meséltek neki.

2020. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem tapasztaltam semmi furcsa dolgot, csupán annyit, hogy összetört a szívem, ahogy néztem anyukámat.


Ne magyarázz misztikus dolgokat olyasmibe, ami amúgy teljesen "normális", csak épp borzasztó sokszor. Elég nehéz ez anélkül is, hogy ilyeneken járna az eszed.

2020. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen ilyet én is tapasztaltam.

Nézte a plafont. Emlegette a rég halott nagyszüleit, és hogy őt várják.

Említett egy új gyereket. Egy évvel később született egy fiam. Nem terveztünk második gyereket, már volt egy hat éves lányunk.

2020. márc. 3. 09:15
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekes témKörben olvastM az imént, hogy haldokló nagymama látta a sok éve halott nagypapát az ágy mellett. Ezt el tudom hinni.
2020. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor már hallucinálnak szegények. Az hogy véletlenül bejött valami, az tényleg nem több véletlennél. Valószínűbb hogy már nagyon nem volt észen, és a meglévő gyerekről beszélt.
2020. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2020. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Egyik unokatesóm pár éve halt meg balesetben, előtte pár héttel random elkezdett zenéket összeválogatni, amiket szeretne, ha játszanának a temetésén, ha történne vele valami. Mellesleg mindig is nagyon pozitív, boldog ember volt, voltak céljai, stb., szóval nem hiszem, hogy azt tervezgette volna, hogy öngyilkos lesz vagy valami..Illetve pár nappal a halála előtt elkezdett olvasni egy könyvet is, aminek valami olyasmi volt a címe, hogy Út a Mennyországba, vagy valami hasonló.

Ezek lehet, csak véletlen egybeesések, de azért elég fura. Lehet lepontozni. 22L

2020. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Bocsi, most láttam, hogy haldokló rokonról kértél választ, akkor mindegy 😅
2020. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!