Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért várják el...

A szüleim miért várják el hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés

Nincsenek kapcsolataim se szerencsém. Hogyha egy állásinterjún vagyok akkor sem engem vesznek hiába voltam interjún. Egyszóval nem én döntök a sorsomról hanem a cég munkáltató. Hiaba akarok dolgozni hogy ha nem rám esik a választás.

22/f


2020. márc. 3. 20:33
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
64%
Mert a munka alapú társadalomban....
2020. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
38%

Én is ugyanígy vagyok ezzel.

Milyen végzettséged van, tanulsz még valamit, hány állásinterjún voltál eddig?

2020. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem akarnak életük végéig eltartani téged.
2020. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Logisztikusnak tanultam bár nagy tapasztalatom nincs benne. Nem én vagyok a hibás úgy gondolom hogyha nem engem vesznek fel állásokra. A munkáltatónak szive joga eldönteni hogy kit vesz fel vagy kit nem és amit eddig tapasztaltam a kapcsolatosoknak akiknek pl. valamilyen ismerősük ott dolgozik vagy dolgozott azoknál nagyobb az esélye hogy őket veszik fel. Egyszóval az egész állaskeresés egy versenyből áll és nem abból hogy na most dolgozni akarsz? Akkor dolgozz. Ez így igaz de hol? Arra már senki sem ad választ. És a szüleim meg nem értik meg ez nem lustaság hanem ilyen vilagot élünk.
2020. márc. 3. 20:51
 5/53 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom azért várják el, mert 22 évesen az embernek már illik a saját lábára állni, megkeresni a betevőt.

Adj be többféle posztra a jelentkezésed, ne legyél annyira válogatós. Mindig jobb egy nem szakmába vágó munka a semminél. Senki sem fog megvetni egy mekis, Lidl vagy Aldi árufeltöltős munka miatt. Aztán ne add fel, jelentkezz továbbra is szakmaira aztán amint lehet válts.

2020. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
12%
Azért,mert ők a szocializmusban születtek,és azt hiszik mindenféle végzettség nélkül,bármilyen hülyét felvesznek.
2020. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
74%
És akkor mégis meddig szándékozol a szüleiden élősködni?
2020. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Amíg nem kapok munkát.
2020. márc. 3. 20:54
 9/53 anonim ***** válasza:
83%
Már megbocsájts, de ez nettó hülyeség, hogy nem rajtad múlik. Mert a munkáltató igenis felvesz kapcsolat nélkül is, ha jól el tudod adni magad az interjún, megmutatod, hogy az állás neked való és jó leszel benne. De könnyebb másokat hibáztatni...
2020. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
67%

Nekik elég nagy teher téged is eltartani, miközben csak lopod a napot.

Részükröl teljesen jogos, ha elvárják, hogy dolgozz és ne a nyakukon élösködj.

A helyükben adnék egy határidöt, amíg vagy találsz munkát, vagy mehetsz, ahová akarsz, nem lakhatsz ott tovább.

2020. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!