Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség? Undorítóan igénytele...

Segítség? Undorítóan igénytelen a családom :s

Figyelt kérdés
Ezalól kivétel vagyok én és az anyukám. De apám és főleg a bátyám szörnyű. Apukám nem dolgozik, csak itthon van, de nem takarít soha, (max elmosogat). Viszont a bátyám undorító a szobáját múltkor már én takarítottam ki 2 hónap után, marokszámra jöttek a porcicák ki belőle. Anyukám dolgozik egyedül (ja mert a bátyám itthon döglik, se nem tanul, se nem dlgozik) én tanulok. Szóval anyukámnak nincs mindig energiája takarítani, max hétvégente és nekem sincs mindig, de amikor lehet (heti 1-2x) szoktam takarítani. Az én szobám mindig csillog-villog, de ami máshol megy az szörnyű :( a fürdő úszik a pókhálóban, vízkőben, retekben. Most már fekete kosz rakódott az egyik szekrényre, úgy sikáltam le gumikesztyűben. És az a legszörnyebb, hogy ez a többieket nem érdekli (leginkább apámat, bátyámat). Most is takarítotam a fürdőt és a tesóm ordított velem, hogy minek. Egyszerűen undorító ahogy kinéz a házunk, mindenhol kosz van...szégyellek már idehívni bárkit is. Ráadásul hatalmas ház, mire kitakarítja az ember, arra kezdheti előről. Olyan jó lenne, ha nem egyedül én (és néha) anyukám tennénk ez ellen, mert ebben az undorító koszfészekben alig tudok már megmaradni. Alig várom, hogy önállósodjak és elköltözzek innen :(((
2020. márc. 5. 14:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Vagy csak panaszkodni akartál?
2020. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? az a kérdés!!!!
2020. márc. 5. 14:50
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is megválaszoltad a végén: el kell költözni ha önálló leszel. Mi más tanács kellene? Nem tudod megnevelni őket.
2020. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De az még rengeteg idő :( most vagyok 10.-es, utána még tovább szeretnék tanulni stb.
2020. márc. 5. 15:08
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyád se normális hogy 2 herét is kitart. Mivel megváltoztatni nem fogod tudni őket, marad a megszoksz vagy megszöksz.
2020. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Akkor az eltartásért cserébe pucolod a férfirokonaid retkét.
2020. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen? szerinted nem az a normális, hogy egy 16 éves gyerek még tanul és nem dolgozik? Én lennék a legbolodgabb ha lenne saját keresetem és elhúzhatnék innen, de ahhoz még el kell végeznem ezt-azt, hogy jó helyen tudjak dolgozni.
2020. márc. 5. 15:26
 8/25 anonim ***** válasza:
30%
Nem mi koszolunk nálatok, szóval ne ránk legyél ideges. Te laksz ott, te ismered őket. Mit oldjunk meg helyetted?
2020. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem amiatt vagyok ideges RÁD, hanem azért, amiért ilyen hülyeségeket mondasz, hogy amiért elatrtanak pucoljam mások retkét. Más korombelit is eltartanak.
2020. márc. 5. 15:34
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"a fürdő úszik a pókhálóban, vízkőben, retekben. Most már fekete kosz rakódott az egyik szekrényre"


Ha anyukád takarít hétvégente, meg heti 1-2-szer te is, akkor ez hogy lehetséges? Ilyen mértékű koszhoz az kell, hogy hónapokig senki ne takarítson. Szóval vagy eltúlzod a dolgokat vagy kamuzol.

2020. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!