Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan családot ahol...

Ismertek olyan családot ahol csak a pénz és a gyerekek miatt maradtak együtt a szülők?

Figyelt kérdés
Apuka nem akar szakítani, mivel anyuka egyedül nem tudja felnevelni a két gyereket. Vagy mégis szeretik egymást?
2020. márc. 5. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Apuka nem akar magára mosni-vasalni-takarítani-főzni.
2020. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Csak egyet? Elég sokat sajnos. Mindenki boldogtalan, főleg a gyerekek.
2020. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen.
2020. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Ilyet szinte mindenki ismer. Én is. A gyerekeik már kirepültek, a nő nyugdíjas, nem tudna egyedül megélni belőle. A férfi még dolgozik, teljesen önállótlan, egy tojásrántottát sem tud megsütni. Érdekkapcsolat.
2020. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 alletta ***** válasza:
75%

akiket én ismerek, ott szó sincs már egymás szeretetéről, max. az anyagiak tartják egyben a "családokat" .

a gyerekeket sajnálom.. egyébként egy nagyobbacska gyerkőc már észreveszi, hogy mi a szitu szülei között.

2020. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteget ismerek.
2020. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

"Csak egyet? Elég sokat sajnos. Mindenki boldogtalan, főleg a gyerekek."


Azért ez nem ilyen egyszerű,mert ha nincs pénz,azt is megérzik a gyerekek.


Intelligens emberek bármit megbeszélhetnek.A hülyéknek egy új kapcsolatban sem lesz jobb.

2020. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek igen,és mivel a szomszédaim sokszor hallom is az állandó balhét.

És Hàt igen a pénz miatt!! Aki aztmondja ez nem indok az sosem volt

Szegény ...így együtt megvannak de külön menni esélytelen ,szegények rosszul élnek, a nő állami gondozott volt,a pasi szülei meghaltak màr tehát hazamenni se opció nekik.

2020. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Hát szerintem ez még mindig sokkal jobb, mint amikor anyuka (vagy akár apuka, de esetemben anyuka) 3 gyerek után találja ki, hogy nem illenek össze a férjével, aztán a következő 10-15 évben próbál 2-3 barmot ráerőltetni a legkisebb gyerekre (rám), hogy az az apja...

Az ilyet mindig a gyerek szívja meg.


Ha én szülő leszek, és elmúlik a rózsaszín köd, kiveszik a kapcsolatból a "szerelem", attólmég nem fogok rögtön másik apuka után kutatni a gyerekemnek...

Az az én érdekem lenne max. (amúgy az sem) de a gyerek érdekeit is figyelembe kell akkor már majd venni.

A szerelmet felváltja egy idő után, a visszafogottabb, átlagosabb szeretet és ezzel nincs semmi baj...

Olyanhoz meg eleve nem mennék hozzá, akit X év múlva képes lennék kifejezetten gyűlőlni.

2020. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
63%
Igen, a sajátom. Azért maradtak együtt, mert anyám utcára került volna váláskor és engem is apámna adtak volna, szóval inkább maradt.
2020. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!