Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelhetném jobban...

Hogyan kezelhetném jobban anyukám, és a tesóim viselkedését? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves nő vagyok, férjnél (25), van egy 2 éves kisfiunk. Anyukámékkal laktunk, viszont terhes lettem, így elhatároztuk, hogy veszünk egy házat. Ez meg is történt. Anyukám elkezdett panaszkodni, hogy ahol élnek nem jó, meg lopják őket, szemtelenek a romák stb. Hozzá tenném mi félvérek vagyunk apukam roma, anyukám magyar. Apukámmal el váltak 6evvel ezelőtt. Vissza terve a panaszkodásához, magunkhoz vettük, öcsémmel, és húgommal együtt. A hazat el kellett adni, amiben laktak, mert folyton be törtek oda. Itt élnek velünk másfél éve, de én már ki vagyok idegileg. Anyukám nem segít a számlákban egy forintot sem, mivel keveset kap a munka helyen. 3honapig nem dolgozott. A lakást hiába kitakaritom, ha haza jönnek fel fordulás lesz egyből. 100x elmondtam a cipőt húzzák le, ha ne jönnek. Azt sem teszik meg. Folyton takaritok utánuk. Hiába mondom nekik áll feljebb. Férjemmel nincs is házas életünk, tesóm miatt, mert fent van hajnalokig, és persze ott ül a kanapén, nekünk meg közvetlen ott van a szobánk. Hónapok óta döglik a házasságunk emiatt a dolgok miatt. Szexuális életünk abszolút nincs. Anyukám mindig azzal jön, hogy hát de a boltba ő is el költi a pénzét. Kb 200 ezer minden hónapban a számlánk, különösen télen a gáz miatt. Ezt mindet a férjem fizeti ki. Én kapom a gyedet. Nem állunk rosszul, viszont ez így sok. Albérlet kilove nekik, nem tudnák fizetni. Sehova nem tudom őket rakni. Apukam amit fizet neki abból semmire sem jutna. Tehát nélkülünk nem igazán tudnánaket létesülni. Nagyon tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek? Bocsi, hosszúra sikeredett. Köszi, ha el olvastad!
2020. márc. 5. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azzal a pénzzel, amit a házért kapott?
2020. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
El költötte.
2020. márc. 5. 16:53
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem dolgozott, abból a pénzből élt. Vett ezt azt. Abból 40 ezer forintot adott nekünk.
2020. márc. 5. 16:53
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap alatt elköltött milliókat?!


Én a helyedben határozott lennék. Le kell velük ülni beszélni, lefektetni bizonyos szabályokat. Meg kell nekik mondani, hogyha betartják jó, ha nem, akkor kidobod őket, akár hatósági segítséggel.

2020. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Semmilyen beszélgetés! AZONNAL KIDOBNI!!! 2 markos ember, összes holmi az utcára, zárcsere. Totálisan, menthetetlenül elrontottad az életedet! Irtózatos, főbenjáró bűn volt, hogy odaengedted! Felejtsd el az életedet, de ami a nagyobb baj, elfelejtheti az életét a gyereked is és a férjed is. Kizárólag az életetekből való azonnali, végleges visszafordíthatatlan kizárás a megoldás. Mégis mire számítottál?!
2020. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A ti házatok így a ti szabalyaitok érvényesek. Ha nem tetszik nekik akkor viszont látás. Ez a tipikus "megszoksz vagy megszöksz"... Azért van egy kisgyereketek akire koncentralnotok kell, és eleve nem a ti feladatotok ellátni őket. Keressenek szépen munkát, aztán albérlet.

Én diákként fent tudom magam tartani albérletben segítség nélkül, szóval ez egy nagyon gyenge kifogás részükről. Álljatok a sarkatokra mert azt a pénzt amit ők "elvisznek" azt egyrészt soha nem kapjátok vissza, másrészt azt akár a gyermeketek jövőjére is félre tehetnétek ami szerintem nagyobb prioritás.

2020. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 sajnos igazad van! Anyósomek már át sem járnak kb.mert ok sem bírják már ami itt megy.
2020. márc. 5. 17:16
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 most dolgozik de csak kozmunka programba. Tehát ugyanott vagyunk, mint eddig voltunk. Azt mondta, ha talál egy jobban fizető állást, vesz föl hitelt, amiből vesz házat. Hát nem adok ennek túl sok jövőt.... Teljesen igazad van egyébként!
2020. márc. 5. 17:18
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
7-esre: akkor lépned kell, mert nincs varázspálca meg jótündér, aki elfújja a bajt! Csak te tudod megoldani! Ki kell rakni! Nem fog megjavulni! Ha nem teszed, már húzhatod is magadra a koporsód fedelét! A szó legszorosabb értelmében! Hogy lehettetek ennyire rövidlátók?!
2020. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis eltartjátok a tesódat meg az anyádat
2020. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!