Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok ideges, hogy a...

Jogosan vagyok ideges, hogy a ferjem elment egy franciaorszagi sielesre?

Figyelt kérdés
Kertem, hogy maradjon itthon a koronavirus miatt. Franciaorszagban is egyre veszelyesebb, es egyre tobb a fertozott. De o elment, azt mondta ott a kozelben a sihelyen egy fertozott sincs, utanajart. Nagyon idegesit, mivan ha hazahozza ram ès az 5 eves kisfiunka. Nem vagyok nyugodt es nem nyugodtam varom haza, mert felek, hogy megfertoz minket is. Ti mit tennetek?
2020. márc. 7. 14:50
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanekkora hisztit csapsz az influenza miatt is?
2020. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
18%
Ha hazajön, még a cucimuci előtt azonnal orvos - kivizsgálás. Meglehetősen felelőtlenül viselkedik, ami a családot illeti. Még a reptérről elvitetném őt az eü komandóval.
2020. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
18%

Nem vagyok pánikbarát, de a férjed tényleg h*lye.

Sajnos nem nagyon tehetsz semmit. Esetleg ha hazajön, elköltözhetsz 2-3 hétre, ha van hová (vagy neki mondhatod ugyanezt).

2020. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
80%
A médiavírus újabb áldozata...
2020. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
63%
Szegény férjed... Szerintem jobban járna ha elválnátok!
2020. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
81%
Itthon is van már megbetegedés, ennyi erővel az utcára se menjen ki? Vagy a magyar vírus jobb, mint a francia, vagy most mi a fene bajod is van?
2020. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
87%
És ha te itthon megfertőződsz, ha hazajön elkaphatja tőled! A helyében maradnék!
2020. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
67%
Mekkora idióta vagy, én is simán elmentem volna a helyében. Minek kell ez a felesleges pánikhiszti?
2020. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim válasza:
77%
Engem a helyedben az jobban zavarna, hogy siman elment nelkuled sielni, de hat...
2020. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
66%
Nem jogos, nem kell hinni a pánikkeltésnek.
2020. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!