Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog összeköltözni...

Normális dolog összeköltözni az exxel és a jelenlegi házastárssal a codiv-19 (koronavírus) miatt?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a szituáció, de nagyjából felvázolnám. A feleségemnek van egy 14 éves fia az előző férjétől, akivel állítása szerint nagyon rossz volt a kapcsolatuk, mert kihasználta a feleségemet. Mi egy fél évvel azután jöttünk össze, hogy ők elváltak, de már az első perctől kezdve zaklatott minket, mindent megtett, hogy elvegye a feleségemtől a fiút és ellenünk nevelje (ekkor még kisebb volt a fiú), be akarta bizonyítani minden áron, hogy van felfüggesztettem mert megvertem az előző barátnőmet, és hogy prostitúcióval foglalkoztam, de mindegyik egy ordas nagy hazugság. Majd később mikor már összköltöztünk a feleségemmel és megszületett nekünk is a lányunk és velünk élt a nagy fiú is azt találta ki, hogy én utálom az ő fiát és semmibe veszem a lányunk mellett, még hogy megtiltottam a fiúnak, hogy találkozzon az apjával. De ezek is hazugságok, mert igyekszem egyik gyerek közt sem különbséget tenni, igyekszem mindkettővel úgy foglalkozni, mikor csak időm engedi, hogy egyik se érezze rosszul magát, a fiúval még rengeteg dolgot meg is beszélünk, pl. csajozást, lányokat. Tehát szeretem őket, szeretem a családomat! A feleségem akkor ki is állt mellettünk az exével szemben és fél is akarta jelenteni, csak én beszéltem le róla. Ezeket azért írtam le, hogy valamennyire lássatok bele a szituba. Azután csillapodott a helyzet és az ex férj normálisan viselkedett, megbeszéltek mindent a feleségemmel a fiúkról amit kell. Most meg hogy bejött ez a koronavírus a feleségem kitalálta, hogy ha karantén lesz akkor jöjjön ide az ex férje is lakni, hogy nehogy baja legyen, mert a fiú szereti az apját és mellette van a helye, és hogy ő csak a fiú érdekeit nézi, meg hogy az anyósom is költözzön ide, de ez nem zavar, meg már meg is mondta az ex férjének ezt. Viszont nálam elszakadt a cérna, én ebbe nem megyek bele, eddig is csak az emberi jó érzés tartott vissza meg hogy csak a fiúnak az apja, hogy ne intézzem el, a sok hazigságai miatt. Ki jelentettem, hogy ha ide meri hozni én elköltözök és éljenek együtt, de engem hagyjon békén akkor, meg a lányunkat is, ha képes egy ilyen szituba bele tenni. Most meg áll a bál, mert szerinte szívtelen vagyok és nem nézem a fia érdekeit, mert az apjának a fia mellett van a helye és nem szeretem a fiát mert csak az én helyzetemet nézem, de azt nem, hogy mit érezne a fia ha az apja meghal. Meg hogy őt is eldobom és kimutattam, hogy senkit sem szeretek. Egyszerűen ezekre a vádakra már egy szót sem tudtam mondani. Vélemények?
2020. márc. 11. 11:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Egyébként is szerintem túlzásba viszi a koronavírutól való félelmet és a két percenkénti kéz és arc fertőtlenítést.
2020. márc. 11. 11:56
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem az, hogy a nejed egyszerűen húlye. Én költöznék tőle. Ő meg éljen a fia apjával meg az anyósoddal.
2020. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell hozzátok költöznie? Nincs hol laknia vagy mi?
2020. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3.-nak dehogynem! A csajánál lakik az ex férj nem régóta. Azon kívül saját lakása nincs. A covid-19 miatt akarja idehozni majd a feleségem, hogy ne kapja el a vírust mert a fia szereti az apját, meg mi nem tömbházban lakunk, és nem tömeg között, hanem különeső részen, itt szerinte biztonságban lennénk a vírustól ha bejön a karantén.
2020. márc. 11. 12:32
 5/19 A kérdező kommentje:
2.-nak nincs bajom az anyósommal, ő csak nem ex férj, meg az idősebbeket csak jobban támadja ez a vírus. A másik ember akasztott ki, akit ide akar hozni.
2020. márc. 11. 12:35
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem..hát én se tűrném ezt, zàrja magát karanténba a csajával.
2020. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Olyan dolgok miatt veszekedtek, amik még nem is léteznek. 🤔 ha karantén lesz, akkor az nem azt jelenti, hogy háziőrizetben lesz mindenki és mindenkinek az ajtaja előtt áll majd egy rendőr, hogy ne mehessen ki a lakásból.

A feleséged ostoba. Nem is kicsit.


Egyébként egyszerű a dolog, mert ha a tiéd a lakás akkor menjen ő a fiával az apjához lakni és vigye a nagyit is. Ha az övé, akkor menj te a kislánnyal. Ha pedig közös...akkor már csak van neked is beleszólásod abba, hogy ki lakhat ott.

2020. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A feleségem sem a háziőriztre gondolt, hanem hogy itt nálunk majd nem fogunk megfertőződni a vírussal és ezért akar idehozni mindenkit. Közös ház, de nem szeretnék költözködni, csak ha tényleg idehozza azt a másikat. Inkább véleményekre vagyok kíváncsi, hogy most ki a hülye, mert elbizonytalanodtam, meg szerintem túl van bonyolítva ez a covid-19.
2020. márc. 11. 13:35
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A vírusról annyit hogy sokkal könnyebben megtudjátok egymást fertőzni,ha többen laktok együtt. Mivel mindenki másféle járkál,és hazaviheti. De ezt hagyjuk is.

A feleséged tuti nem engedte még el érzelmileg az exét. Ilyet nem gondolhat komolyan. A gyerek érdekével dobálózni pedig nagyon csúnya dolog. Ráadásul ez nem is vészhelyzet. Vagy ebben is az ex keze van benne,és ha befolyásolható a feleséged,akkor könnyen rátudta erre venni. A nagymama még csak azért kell,hogy ne legyen gyanús a dolog.

Bocsi,lehet sok krimit nézek.:)

2020. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ex férj odaköltözik és majd ki sem mozdul, nehogy hazahozza a vírust? Dolgozni sem fog? Vagy mégis hogyan gondolta ezt? Az ex új barátnője ehez mit szől, ha egyáltalán tud róla? Azért ennyire nem kell pánikolni! Nem háziőrizet a karantén, mennek ugyan úgy munkába az emberek, vásárolni (csak szabályozva van hányan lehetnek egyszerre bent és milyen táolságban állhatnak a kasszánál stb...). Vagy boltba sem megy senki, mindenki otthon ül remegve, férj, feleség, gyerekek, anyós, ex férj, és senki sehová?
2020. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!