Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? 22/F

Figyelt kérdés

nagyszüleimmel élek és a 2 kutyánkkal. A barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt, nagy a szerelem, úgy érezzük mindketten, hogy megtaláltuk az igazit.

ő albérletben lakik egy lakótársával Budapest másik felén..

Tudom, hogy a leghelyesebb döntés az lenne, ha a vírus miatt nem találkoznánk, mert rettegek, hogy a nagyszüleim elkapják, viszont el sem tudom képzelni, hogy ne lássam a párom több hétig/hónapig, amíg idáig szinte napi szinten találkoztunk.. félek is, hogy elveszítem.

Ideköltözni nem tud, mert nagyon kicsi a lakásunk és a nagyszüleim nem is ismerik még a párom, 1x mutatkoztak csak be egymásnak... én meg ha odaköltöznék hozzá, nem lenne aki ellátja a nagyszüleim, kiviszi sétálni a kutyákat, főz, bevásárol, takarít stb.


2020. márc. 16. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő semmiképp ne menjen hozzátok, szerintem most két hétig bírjátok ki, hogy nem találkoztok, aztán úgyis kiderül mi várható a későbbiekben. Egyébként ha ő is vállalná, hogy nem jár közösségbe és odafigyel, te pedig néha meglátogatnád abból nem lehet nagy baj. Persze, ha nálunk is bejön a lakhely elhagyásának tilalma, akkor nem is lesz miről beszélni, mert biztosan nem mehettek egymáshoz.
2020. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nekem már nagyon elegem van ebből, hogy az emberek mennyit rinyálnak, mert most nem kéne össze-vissza császkálni kb. 2-3 hétig. Ennyire azért ne legyünk már nyomorultak. Nem világháborút, nem atomtámadás kell átvészelni, csak 2-3 hetet, amikor azt tesszük, amit javasolnak. Ráadásul ez a saját, és a szeretteink érdekében történik.


Maradjon mindenki a seggén, ahol van, és mozduljon ki a lehető legkevesebbszer, és csak oda, ahova tényleg muszáj. Ennyi.

2020. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es. én hónapokat hallottam sajnos nem 2 hetet
2020. márc. 16. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
# 3 Hónapokig elhúzódhat, maga a járvány. De ha most 2-3 hétig mindenki a lehető legkevesebbet mozogna (nem sportra gondolok), akkor jelentősen le lehet lassítani a terjedést, ebből következik, hogy sokkal kevesebb fertőzött, és még kevesebb haláleset következik be. Az olaszok sem vették komolyan akkor, mikor még lehetett volna, most meg be vannak fosva. A barátnőd ha elvégeztet egy koronavírus tesztet (ha magán úton, akkor potom 28 rugó), akkor akár magadhoz is költöztetheted, amennyiben nem fertőzött. Egyébként nagyfokú felelőtlenség idősekre rászabadítani, amennyiben csak egy kis esélye is van, hogy fertőzött ember közelében járt.
2020. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!