Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az az osztrák pasas aki...

Az az osztrák pasas aki évekig a pincébe tartotta a lányát és gyerekekei is születtek, hogy tudott úgy dolgozni hogy évekig nem bukott le?

Figyelt kérdés
Hisz vásárolnia kellett naponta,az minusz pénz a családi kasszából és időt is töltött lent.A feleségének nem tűnt fel?
2008. nov. 21. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki Mallorcàn illetve Thailandon nyaralgat,az nem lehet egy csori ember,màsrészt nem minden hàzaskapcsolatban közös a fizetés.

Valoszinü nem kellett elszàmolnia vele...

Nem hinném hogy olyan nagyon szerethették egymàst a feleségével,hogy mindenröl elkellett volna szàmolnia,ugyhogy az idöröl sem.(nyaralni sem a feleségével jàrt,hanem a baràtaival)

Persze valakinek tudni kellett az egészröl,hisz az a vastag fal,és a több tonnàs pàncél ajto nem kerülhetett egyedül a helyére.

Valaki segitatt,de az hogy a felesége,vagy egy harmadik személy,az màig relytély.

2008. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez szubjektiv privat velemeny, de en nem hiszem el, hogy a felesege nem tudott semmit. Hiszen 3 gyereket a pasi felvitt a pincebol, es ok neveltek fel. Allitolag azt mondta a nonek, hogy a lanyuk hagyta ott a gyerekeket, hogy neveljek oket. Na igen, es akkor miert nem talalkoztak soha? Ez nagyon santit. Szerintem tudta a no, persze ez nem jelenti azt, hogy helyeselte-e is, vagy hogy nem probalt meg segiteni a lanyan.
2008. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a hírekben az volt, hogy ott létezett egy ilyen bunker, de elvileg le volt zárva a ház felöl. a faszi a kertböl járt be ahol egy kisház volt ahol ö szerelgetett, és ott volt egy hatalmas szekrény mögött egy ajtó.

a gyereket a feleség találta a küszöbön egy levéllel hogy a lánya maga nyilatkozik hogy azt szeretné a gyereket az anyja nevelné fel.

mikor elment hetekre nem hagyott plussz kaját sem volt hogy éheztek lent. meg betegségekkor sem látta el öket.

2008. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igy van az utolso vàlasz közelitett.

Én is emlitettem,hogy pàncél ajto,tehàt bunker volt kiépitve...

És igen éheztek lennt,volt gyermek,aki meghalt sajnos.

2008. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen és ehhez hasonló rejtélyes dolgok. Pl. amikor valaki terhes, és senki nem veszi észre a környezetében, az is hasonló...

Hogy miért nem bukott le hamarabb? Szerintem a felesége nem figyelt oda rá, lehet, hogy az is dilis volt (sőt tuti!!), a lányáról meg elmondták, hogy Stockholm-szindróma alakult ki nála, tehát ragaszkodott az apjához, annak ellenére, hogy fogva tartotta. Szerintem nem fogta fel igazán, mi történik vele. Ha annyira akart volna szökni, biztos megtette volna hamarabb is.

2008. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy vasarolni is nem a lakasuk kozelebe jart ,mert ugye pelenka ,gyerekruha stb.feltunt volna valakinek.Minden esetre szerencses volt.En peldaul elmentem tolunk szaz kilometerre es osszetalalkoztam egy szomszedommal az utcan,vagy az iden Gorogorszagban szinten talalkoztam ismerosokkel.Szerintem a felesege vagy hulye volt vagy beteg vagy valamivel elkabitotta rendszeresen.Mert azert az csak a mesekben van hogy egyszer csak a hazad elott terem a fonott kosarban a kisbaba egy levellel hogy itt vagyok nevelj fel.
2008. nov. 21. 17:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Szoktam neha nezni a Csellengok c.musort es mindig az jut eszembe hogy azok kozott az eltunt szemelyek kozott vajon nincs-e valaki aki ilyen helyzetben van.
2008. nov. 21. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a feleség biztos,hogy tudott róla,ilyen nincsen..meg gondolom a rendőrség is kereste az eltünt lányt,a házba hogyhogy nem mentek be szétnézni? nem feltétlenül azért,hogy a lányt megtalálják,cska bizonyiték után kutatva,vagy valami nyomra vezető jelet esetleg..én nem tudom felfogni,hogy történhet iylen a 21. században.
2008. dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amugy a làny màr jobban van,a gyerekek is!

Könnyen beiileszkedtek a civilizàlt életbe,de sajnos nagyon sokàig pszichiàtriai kezelés alatt àllnak.

Ezt a napokban néztem a tv-ben.

2008. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!