Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen kapcsolat...

Nektek milyen kapcsolat mostoha nagyapatokal?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos már semmilyen.
2020. márc. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy ő a mostohaszülőd édesapja, az édesszülőd mostohaapja, vagy a mostohaszülőd mostohaapja?
2020. márc. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyám mostoha apja = mintha a saját nagyapám lett volna. Kb 14 éves koromig nem is tudtam, hogy nem a vérszerinti nagyapám volt. Úgy szeretett minket, mint a sajátjait. Valójában mi voltunk a sajátjai, és viszont. Nagyon szerettük őt.
2020. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden nagyszülőm elvált és újraházasodott.

Édesapám mostohaapjával nagyon jó kapcsolatunk van. Igazán gyönyörűen, saját gyerekeként nevelte fel minden gyerekét, apukámat is és szerintem emiatt. Saját unokájukként, a kisfiamra saját dédunokájaként tekint ránk.

Édesanyám mostohaapjával is normális a viszonyunk. Picit visszafogottabb, de pont ilyen a kapcsolata az anyukámmal is. Ez a nagypapám például mond olyat, hogy "bárcsak lenne saját unokája", annak ellenére, hogy anyukámnak 3 gyereke van. De ez engem nem zavar, megértem, hogy az "édesfiától" is szeretne.

2020. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Édesapám mostoha apja 15 évvel fiatalabb mint a mamám volt. Mi csak mamám halálakor tudtuk meg hogy össze házasodtak. Én nagyon szeretem, nagyon vicces, kedves. A mamám elöző férje (apám édesapja) sosem volt olyan jó hozzám, a testvéreimhez és apámhoz mint a mostoha apja.
2020. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!