Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjuk meg ezt a...

Hogyan oldjuk meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen heti 3 nap otthoni és 2 nap irodai (munkahelyi) munkát rendeltek el. A 2 napon be KELL mennem a munkahelyemre. A családom követeli, hogy ne hagyjam el az otthonomat (legyek az informatikus ismerőseinkhez hasonlóan 5 nap otthoni munkában, ami a munkáltatóm szerint lehetetlen), mert félnek, hogy hazaviszem a vírust. Viszont a fizetésemre szükségem van a számlák fizetéséhez (egyedüli kereső vagyok a családban). Örülök, hogy ebben a helyzetben nekem még megvan a munkahelyem, de a munkába menéssel kapcsolatos otthoni lelki terror teljesen fel fog emészteni a következő hetekben. Otthon a magam fertőtlenítésén kívül szerintem nem tudok mást tenni.
2020. márc. 25. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez van, nekem a szüleim is bejárnak dolgozni, Anyu busszal ráadásképp, az , hogy elkapjuk a vírust az 100%. Nem lehet mit tenni, kirúgják ha nem jár be. Engem dühít, de a számlák nem fizetik be magukat, én meg most nem tudok menni dolgozni mert új sofőr nem kell , megértem.
2020. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg ha nem mész dolgozni akkor 2-3 hónap múlva nem lesz mit enni. Senkinek

te vagy a család fenntartó személy.

A vírust meg így is úgy is meg fogják kapni.


A családod a feleséged /férjed és gyereked vagy szuleiddel élsz?

2020. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A család a két kisgyermekemet és a velük otthonlévő (GYES) feleségemet jelenti.
2020. márc. 25. 12:23
 4/15 A kérdező kommentje:
De a szüleim és a feleségem szülei sem akarják hogy kijárjak (mindenki a saját otthonában van mert 60+ korú, de dolgozik) ezért írtam többesszámot.
2020. márc. 25. 12:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyaran a fel3seged követli. Kérdezd meg tőle, hogy szerinte a gyes és a két gyerekre járó csp meddig fedez bármit is ah életetekhez?
2020. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De a szüleim és a feleségem szülei sem akarják hogy kijárjak (mindenki a saját otthonában van mert 60+ korú, de dolgozik) ezért írtam többesszámot.
2020. márc. 25. 12:26
 7/15 anonim ***** válasza:
99%

Nem értem, nem vagy annyira felnött, hoyg el tudd dönteni, ez nem családi szavazás kérdése?

Minden gondolkodó ember fel tudja fogni, hogy munkába be kell járni, mert fizetés nélkül nem lehet megélni.

Nálatok még jó a helyzet, hogy csak heti két napról van szó, másrészt meg nem feltétlen a munkahely az, ahol megfertözödik valaki.

Ha terrorozálnak, akkor egyszerüen közöld velük - akár egy nagyobb veszekedés árán is -, hogy ha nekik (az idös generációnak ) nem tetszik, arra az a megoldás, hogy ök nem jönnek a közeledbe.

2020. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid és a párod szülei családostól eltartanak, bevásárolnak, közlekednek helyetted 2-3 hónapig (sőt újabb állást is keresnek neked!), akkor nincs miről beszélni.

Ha viszont te vagy a kenyérkereső, te vásárolsz (lehet, hogy nekik is??), akkor meg ne szóljanak bele!

Nyilván féltenek, aggódnak érted, de ha csak "követelnek és akarják", ez csak vihar a biliben.

2020. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
99%
Ezt egyetlen módon lehet megoldani: tököt növesztesz, és a sarkadra állsz.
2020. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
ez fura én munkahelyem meg tudta ezt oldani és digitális munkám van..ha informatikus vagy akkor nem értem a főnököd miért ilyen maradi.
2020. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!