Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel vagy otthon bezárva?...

Kivel vagy otthon bezárva? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Kikkel vagy otthon,szülők tesók,gyerekeid,hány évesek vagytok.hogy viseled te és ők?ki megy boltba,hányszor? Dolgoznod kell? Otthon mit csináltok mindennap? Hogy éled meg
2020. márc. 27. 12:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Férjemmel vagyok, de dolgozunk még mindketten, én heti 3 napban. Alapvető szükségleteket látunk el, muszáj. Szerencsére nem kell tömegközlekednünk, pár perc a munkahely ami a város szélén van, ott is lakunk, így a forgalom, tömeg is gyérebb. Egy héten kb. 3x kell valami a boltból, akkor felváltva megyünk.
2020. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, itthon filmezünk, háziállatozunk, meg itt a hatalmas kert, erdő széli a házunk. Úgyhogy mi szerencsések vagyunk, mert eddig is szerettünk itthon lazítani.
2020. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel, harmincasok vagyunk. Nap közben dolgozunk, este pedig azokat a dolgokat csináljuk, amiket eddig is, ha itthon voltunk: főzőcskézünk, filmezünk, sorozatokat nézünk, kertészkedünk a lakásban, kártyázunk, X-boxozunk, beszélgetünk, vagy csak simán a hobbinkkal foglalkozunk, pl. én olvasok, addig ő programozik. Én veszélyeztetett kategóriában vagyok, ő jár boltba, kb. 8-9 naponta, én csak sétálni megyek ki.

Nekem nehéz a bezártság, ő alapból hozzá van nőve a kanapéhoz, de egyelőre még jól bírom, mondjuk még csak 2 hete tart.

2020. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Párommal és egyéves kislányunkkal. Párom jár dolgozni és ha kell boltba. Tulajdonképpen mivel amúgyis itthon lennék gyed-en, sok változást nem érzek. Csak annyiból más, hogy előtte kislányommal el szoktunk menni boltba, más kisgyerekes anyukával sétálni, most nincs ez. Hiányzik a társaság. És a nagyszülők sem tudnak jönni, ez is nagyon rossz.
2020. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Mi nem vagyunk bezárva, mi a külvilágot zártuk ki😁😁
2020. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Én egyetemista vagyok, így tanulok. Élő óráim is vannak, illetve annyi feladatot (pl. beadandók, olvasmányok, feladatlapok) kaptunk mint a pusztulat, szóval a napjaim nagy része ezzel telik. Anyukám óvodapedagógus és ő itthonról dolgozik. Apukám pedig bejár a munkahelyére dolgozni, neki kötelező. Ezen kívül minden a szokványos, szóval mindenki csinálja a dolgát vagy amihez éppen kedve van pl. munka/tanulás, házimunka, főzés, bevásárlás, hobbi, szórakozás-kikapcsolódás, barátok... Nincsen semmilyen rendszer, nem szoktunk kötelező jelleggel együtt csinálni semmit, nincsen semmi sem beosztva, hanem ez szimplán idő-kedv-szükség-lehetőség kérdése. Szóval például anyukám szokott eljárni bevásárolni két naponta, de valamikor elmegyek helyette én vagy valamikor van idő megnézni egy filmet valamikor nincsen, valamikor van idő beszélgetni a barátokkal valamikor nincsen, valamikor én főzök valamikor apukám vagy anyukám és így tovább.

Egyébként nem vagyunk bezárva, nincsen lakat az ajtón, nincsen kötelező karantén, nincsen kijárási tilalom... Ugyanúgy ki lehet menni csak a tömeget és a társas érintkezést kell kerülni, de erre nincs is túl sok lehetőség jelenleg, szóval nem olyan nehéz ezt megoldani.

2020. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Egyedül

Dolgozom

Egyetemre “járok”

Munkát ketesek

2020. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A macskámmal vagyok összezárva, kettesben. Ugyanazt csináljuk, mint máskor. Én filmeket nézek, netezek, hülye kérdésekre válaszolok a hülyekérdések.hu-n, néha főzök és eszem. A macsek az ablakban nézi a semmit vagy ott alszik, időnként az ölemben, ő nem szeret vásárolni, úgyhogy kénytelen vagyok én lemenni a boltba néha-néha. Jól elvagyunk.
2020. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagyok bezarva. Senki sincs bezárva, max úgy dönt, nem megy ki.

Ha az a kérdés, művel vagyok otthon, akkor a gyerekem, férjem, anyósom. 17 és 78 közöttiek vagyunk. Mindenkiből viseli. Online rendelunk, nem megy boltba senki. Mindenki a saját feladatait végzi, utána pedig azzal tolti a szabadidejét, amivel akarja. Unom, mert amúgy elég aktív a tarsadalmi eletem, de nem nyavalygok. Senki sem nyavalyog nalunk

2020. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Férjemmel vagyok, aki itthon dolgozik én pedig a bevásárlást és a háztartást intézem, meg idős apukám pesztrálását, aki a város túlvégében lakik. Közben munkát is keresnék, de szinte mindenhonnan visszajeleztek, ahol interjún voltam, hogy most jegeljük az ügyet. 45/48 évesek vagyunk.
2020. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!