Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kötelező mai...

Szerintetek kötelező mai napig leszámolni a szülönek a pénzt? Ha te dolgozol érte? Vagy az zsarolás?

Figyelt kérdés
Szerintetek kötelező mai napig leszámolni a szülönek a pénzt? ha te dolgozol érte? vagy az zsarolás?

#kötelező #napig leszámolni #a szülönek a pénzt? Ha te dolgozol érte? Vagy az zsarolás?
2020. márc. 30. 14:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha nagykorú vagy, dolgozol és a szüleiddel élsz, akkor alap, hogy a rezsi és étkezés rád eső részét kifizeted. A több már megbeszélés kérdése, ha az egész fizetésed el akarják venni, azt már más téma és biztosan nem hagynám.
2020. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Fejtsd ki, légyszíves!

Ha otthon élsz és nagykorú vagy, dolgozol, akkor a költségeidhez illik hozzá járulni. Ebben semminzsarolas nincs. Ha annak érzed, költözz el.

2020. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha felnöttként a szülökkel közös háztartásban élsz, akkor a megélhetésedet és a rád esö rezsit minimum illik odaadni, vagy ha erre nincs kedved, akkor el lehet költözni külön lakásba és attol kezdve viszont semmit nem kell hazaadni.
2020. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, mit értesz azon, hogy "leszámolni". Nem ELszámolni vele akart lenni?

És nem, nem kötelező, normális családban legalábbis. De persze a saját költségeidhez ettől még hozzájárulsz.

2020. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Ha felnőtt vagy, és a szüleid tudják, mennyi a fizetésed, és fizetésnapon elvárják, hogy leszámolva átadd nekik készpénzben a teljes béred, az természetesen nem normális.


Egyéb variációk esetén a részletektől függ.

2020. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
2es az igen hogy a rezsi a kaja akkor az áram viz meg ijenekre odadni de sztem meg ugy lenne igazságos hogy nem az egészet hanem fele fele enyi csak idegeségembe irtam ki igy mert már ki vagyok hogy az egésszet le kell adnom!
2020. márc. 30. 16:11
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

"Ijenekre"

"egésszet"


Nincs több kérdésem.

2020. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Miért fele-fele? Csak ketten éltek egy háztartásban?
2020. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%

Többen írták, ha nem tetszik, költözz külön!

Akkor észre fogod venni, hogy az jóval drágább!

2020. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyszerűen azért veszik el a pénzed, mert rémesen buta vagy. Hisz dolgozó ember létedre se írni, se fogalmazni ne tudsz.
2020. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!